היסטוריה: טיסה סדירה ראשונה של “גולף אייר” מבחריין נחתה בנתב”ג

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הבוקר (שלישי) נחתה בנתב"ג טיסת "גולף אייר" הראשונה מבחריין עם משלחת לפיתוח התיירות בין המדינות בראשות שר הכלכלה והתיירות של בחריין, זאייד בן ראשיד אל-זאייני. שרת התיירות, אורית פרקש-הכהן: ״תנועת אנשים בין מדינות היא מפתח לשלום״
טיסה סדירה ראשונה של
המשלחת מבחריין נוחתת לראשונה בנתב״ג. צילום: משרד התיירות

עוד יום היסטורי בנמל התעופה בן גוריון.

סמוך להמראתה של הטיסה המסחרית הראשונה של חברת התעופה הישראלית ישראייר מנתב”ג לדובאי, נחתה הבוקר (שלישי), בנמל טיסת “גולף אייר” הסדירה הראשונה מבחריין עם משלחת לפיתוח התיירות בין המדינות בראשות שר הכלכלה והתיירות של בחריין, זאייד בן ראשיד אל-זאייני.

שרת התיירות, אורית פרקש-הכהן, שקיבלה הבוקר את טיסת גולף אייר, אמרה: “אני שמחה לקבל את פניו של השר אל-זאייני, שהגיע עם מנכ”ל רשות התיירות ונציגי השוק הפרטי כדי לקדם את התיירות ההדדית בין המדינות. הפתיחה של קווי תעופה ישירים, והמעבר של אנשים בין המדינות היא צעד הכרחי לבניית שלום בין העמים. אני מצפה לארח את השר ואת חבריו למשלחת, להציג להם טעימה מהנופים והמורשת הישראלית, ולהפגיש אותם עם בכירי ענף התיירות בארץ״.

עוד לדבריה, “בחודשיים האחרונים אנו עובדים קשה להפוך את השלום מרעיון למעשה והסכם התיירות בין המדינות מהווה צעד חשוב לקראת כך. עשרות אלפי התיירים שיגיעו לכאן מבחריין ומאיחוד האמירויות ביום בו השמיים יפתחו יחוו את ישראל בצורה בלתי אמצעית. ביקורים כאלה תורמים לא רק לחיזוק השלום בין המדינות ובין העמים, אלא גם לביסוס ישראל כיעד תיירותי פוטנציאלי למיליוני אנשים ממדינות נוספות״.

שר הכלכלה של בחריין ושרת התיירות, אורית פרקש הכהן בנתב”ג. צילום: משרד התיירות

המשלחת מבחריין כוללת, בנוסף לשר, גם את מנכ”ל רשות התיירות הממשלתית, מנכ”ל וסמנכ”ל חברת התעופה הלאומית של בחריין גולף אייר ואת מנכ”ל התאחדות סוכני הנסיעות של בחריין.

במהלך ביקורה של המשלחת, שיימשך בישראל עד ליום חמישי, משרד התיירות יקיים סדרת פגישות עבודה בין האורחים מבחריין לבכירי תעשיית התיירות בישראל, בהם; נשיא התאחדות המלונות בישראל, אמיר חייק, מנכ”לית התאחדות סוכני הנסיעות, טלי לאופר, ומנכ”ל לשכת מארגני התיירות הנכנסת לישראל, יוסי פתאל. בנוסף, המשלחת הבחריינית תסייר בירושלים ותקיים ביקור קצר בתל אביב.

הדיונים המקצועיים שיתקיימו במסגרת הביקור ידונו באפשרויות לקדם חבילות תיירות משותפות, יוזמות תיירות הדדיות, בחריין כיעד נוסף עבור תיירים המגיעים לישראל ממדינות מרוחקות.

מחר (ד׳) השרה פרקש-הכהן תחתום על מזכר הבנות בתחום התיירות עם מקבילה מבחריין, שימסד פורום משותף לקידום התיירות ההדדית, בו יתכנסו באופן תגיד נציגים נהמגזר העסקי והממשלתי משתי המדינות.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “היסטוריה: טיסה סדירה ראשונה של “גולף אייר” מבחריין נחתה בנתב”ג”

  1. יהודה נתנזון

    נשמח לבקר בכל מדינות ערב , השכנות הקרובות והרחוקות .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה