הישג לטרוולפורט (Travelport): הסכם הפצה עם אייר אינדיה

חברת הטכנולוגיה תספק שרותי תוכן והפצה לחברת אייר אינדיה בהודו. יו"ר אייר אינדיה: " החברה הפגינה הבנה ברורה של הצרכים שלנו והציגה יכולות טכנולוגיות מרשימות"

חברת הטכנולוגיה Travelport, זכתה במכרז של חברת Air India ותספק את התוכן והפצה לטיסות הפנים של חברת התעופה .

החוזה בין הצדדים ייכנס לתוקף החל מחודש נובמבר הקרוב, ובמסגרתו Travelport גם תעשיר את לקוחות אייר אינדיה בטיסות הפנים בתוכן ומיתוג.

Travelport הגבירה את אחיזתה בהודו בשנים האחרונות ויש לה הסכמים עם סוכנויות הנסיעות המקוונות הגדולות ביותר ובינהם: MakeMyTrip, Ibibo, Yat, EasyMyTrip ו ClearTrip Travelport.

גם בענף המלונאות הרחיבה חברת הטכנולוגיה את פעילותה ויש לה כיום הסכמים עם עם חברות  מובילות ובינהם:Taj Hotels Resort  ,Treebo Hotelsו- Trident.
פראדיפ סינג חארולה, יו"ר ומנכ"ל אייר אינדיה, אמר כי "אייר אינדיה שמחה להעניק את החוזה החשוב הזה ל – Travelport. החברה הפגינה הבנה ברורה של הצרכים שלנו והציגה יכולות טכנולוגיות מרשימות. כעת עם המעבר ל- Travelport, אנו מקווים לספק מוצר טוב יותר עם והפצה איכותית יותר ללקוחות שלנו בהודו ובחו"ל."
גורדון ווילסון, נשיא ומנכ"ל Travelport: אנחנו שמחים שנבחרנו על-ידי חברת אייר-אינדיה כדי לספק שירותים אלה, והבחירה של החברה בנו הינה אישור נוסף לטכנולוגיה המצוינת שלנו ולשירותים הנרחבים שלנו בהודו. המכרז היה תהליך קשה, החל מהמתחרים שלנו והדרישות הקפדנית של צוות אייר אינדיה, ואנו מצפים כעת להתחיל ליישם את ההסכם ולספק שירות ברמה עולמית לחברת אייר אינדיה".

תגיות: טרוולפורט

נושאים שמוזכרים בידיעה