הלהיט של הסלון האווירי בפריס: איירבוס A321XLR

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
גם האמריקנים מתלהבים מהמטוס ארוך הטווח והיום הוזמנו 100 מטוסים. חברת התעופה הגדולה בעולם, אמריקן איירליינס, היא גם מפעילת צי האיירבוס הגדול ביותר עם 422 מטוסים ו-115 הזמנות למטוסים חדשים

המטוס החדש של איירבוס, A321XLR , שהוצג לראשונה בסלון האווירי בפריס, זוכה לתשומת לב ולהתעניינות רבה מצד מגוון חברות תעופה, שחלקן כבר ביצעו הזמנות ראשוניות של המטוס הייחודי, שייכנס לפעילות מסחרית ב-2023.

הצלחתו של המטוס צר הגוף ובעל טווח הטיסה המוארך, XLR, בולטת נוכח המשבר של המתחרה האמריקאי, הבואינג 737 MAX, ומסתבר כי דווקא חברות התעופה האמריקניות הן הראשונות לבצע הזמנות של המטוס.

אמריקן איירליינס, חברת התעופה הגדולה בעולם, תרכוש 50 מטוסי A321XLR – 30 במקום הזמנה קודמת של הדגם החדש הרגיל A321neo והזמנה נוספת של 20 מטוסים בעלי הטווח המוארך, שיתחילו להימסר לה בתחילת 2023.

המטוס בעל הטווח המוארך יהיה המטוס הצר בעל טווח הטיסה הארוך בעולם, ויוכל לשמש את האמריקנים לטיסות מחוף אל חוף וגם לטיסות מהחוף המזרחי למגוון יעדים אירופיים.

ראוי לציין כי אמריקן איירליינס היא גם מפעילת צי מטוסי האיירבוס הגדול ביותר בעולם עם 422 מטוסים ועוד 115 הזמנות למטוסים חדשים משני דגמי ה-A321 החדשים.

גם חברת פרונטיר איירליינס הודיעה היום כי המירה הזמנה קודמת להזמנה חדשה של 18 מטוסי איירבוס A321XLR, שישמשו לטיסות מחוף אל חוף וכן טיסות להוואי.

ההזמנה של פרונטיר איירליינס נכללת בהזמנה של 50 מטוסי איירבוס A321XLR, שהוזמנו היום ע”י חברת האם, Indigo Partners, שתמסור 12 מטוסים לחברת ‘ג’ט-סמרט’ הצ’יליאנית ו-20 מטוסים לוויזאייר ההונגרית.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה