הלך לעולמו רמי חילביץ

מי שהיה מנכ"ל סאס בעבר ומוותיקי ענף התיירות נפטר בגיל 72 לאחר מחלה קשה. בועז וקסמן ספד: "היה המורה של הענף, המדריך של הענף". הלווייתו  התקיימה היום (שני). המשפחה יושבת שבעה ברחוב השושנים 1 בר"ג

מרכינים ראשצילום: shutterstock

ענף התעופה והנסיעות נפרד היום (שני)  מרמי חילביץ מוותיקי ענף התעופה והנסיעות שנפטר בגיל 72 לאחר מחלה קשה.

חילביץ, יליד תל אביב, היה מזוהה שנים רבות עם חברת התעופה הסקנדינבית בה עבד שנים רבות, והיה אף המנכ"ל שלה בישראל. לאחר מכן הוא עבר לחברת אופיר טורס. בשנים האחרונות הוא נאבק במחלה הארורה. 

חילביץ ז"ל, היה נשוי לדפנה ואבא לשני בנים.  

 בועז וקסמן הבעלים של אופיר טורס ספד לו ואמר על חילביץ ז"ל:  "רמי, היה המורה של הענף, המדריך של הענף. היה לו כושר לימוד וסובלנות לכל הנושאים של יאט"א כרטוס. הוא היה ממש מומחה לא רגיל. אדם ישר מאמין כמוהו, משוגע לספורט. התחיל בתור שליח בKLM, הנריקו פורטיס שניהל את החברה היה משוגע על הליגה האיטלקית. הוא היה שולח את רמי לקנות לו עיתון איטלקי, כי הוא  חובב כדורגל מושבע ורמי נדבק בכך". וקסמן שהכיר אותו היטב המשיך וסיפר: "מKLM הוא עבר לחברת SAS, היה אחראי על כרטוס, היו קונים אז את הכרטיסים בכרטיסי נייר. כמו כן הוא היה מורה בבית ספר לתיירות, מורה לתיירות גם בבית ספר עירוני בת"א, גידל דורות. וקסמן המשיך: "רמי טיפס ב-SAS, היה לו כישרון בלתי רגיל לשפות.  ידע שש שפות: דנית, שבדית, אנגלית, ספרדית ועוד. לאחר פרישת נתן ונגר המנהל האגדי רמי קיבל את הניהול של החברה. זה היה בזכות הידע בשפות וגם סמכו עליו בעיניים עצומות. לאחר ש-SAS הפסיקו לטוס לישראל, הוא יצא לפנסיה, הצטרף לאופיר טורס. היה מדריך של עובדים, אחראי מו"מ עם חברות תעופה. היה איש עם הגינות עצומה, תמיד עם הרמוניה ואמון . כל זה היה עד שהוא גילה את המחלה הארורה. כמעט עבר 6 שנים שהיה מרותק עם טיפול רפואי".

הלווייתו של חילביץ התקיימה היום, המשפחה יושבת שבעה ברחוב השושנים1, שיכון ותיקים ר"ג.

מערכת פספורטניוז משתתפת בצער המשפחה.