המהלך הנדל”ני: בית איסתא החדש יוקם בפרויקט “אונו סנטר”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כחלק מכניסתה של איסתא לפרויקט הנדל"ן "אונו סנטר", מתעתדת החברה להעתיק את כל משרדיה לבניין משרדים שרכשה בפרויקט זה ולפנות 3 משרדים בהם היא יושבת כיום בת"א ששוויים מוערך בעשרות מיליונים
איסתא
פרויקט "אונו סנטר" בבקעת אונו. צילום מתוך הדמיית הפרויקט. סטודיו לומו

חברת איסתא דיווחה אתמול (א’) לבורסה לניירות ערך בת”א על כניסתה באמצעות “איסתא נכסים” לפרויקט המגורים והמסחר “אונו סנטר” באור יהודה-צומת סביון. מאחורי המהלך הזה – אותו מוביל שמעון סיבוני, מנכ”ל איסתא נכסים המרכזת את פעילות הנדל”ן של הקבוצה – עומד מהלך נדל”ני ענק נוסף מבחינת איסתא: הקמת בית איסתא במקום. עם השלמת הפרויקט, כל משרדי החברה צפויים לעבור ולהתאחד בבניין המשרדים החדש שהחברה רכשה בפרויקט. יצוין כי הקו הסגול של הרכבת הקלה עובר צמוד לבניין המשרדים העתידי של איסתא ובסמוך מתוכנן לקום גם מחלף נוסף בכביש 6.

איסתא
כך זה יראה. הדמייה של בניין איסתא החדש שיוקם בבקעת אונו. סטודיו לומו

נכון להיום, 3 משרדי איסתא יושבים על קרקע יקרה בתל אביב, אותם היא מתעתדת לפנות לטובת המעבר לבקעת אונו. החברה כבר ציינה בעבר בדוחותיה כי פנתה לבעלי הקרקע היושבים בסמוך לשלושה המבנים שבבעלותה בת”א לצורך מיזם משותף גדול. רק בית איסתא בעיר לבדו מוערך בכ-50 מיליון שקל. גורמים בשוק הנדל”ן מעריכים את שוויו האמיתי בכ-100 מיליון שקל. הוצאה לפועל של מיזם נדל”ני גדול בעתיד כאמור, צפוי להכניס לה עוד מאות מיליוני שקלים. מצד אחד, נראה שהבחירה להיכנס לפרויקט “אונו סנטר” היא בחירה נכונה מבחינת האזור המתפתח ומנגד, המהלך יפנה לאיסתא את כל המשרדים כאמור לטובת מיזם גדול.

עוד דבר חשוב מבחינת איסתא בפרויקט אונו סנטר, 82% מהתמורה שאיסתא צריכה לשלם בסך הכול, כ-195 מיליון שקל, היא תצטרך לשלם בתוך 7 ימי עסקים מהמועד שבו יודיע המוכר ויתקבל אישור מהנדס המוכר כי התקבל טופס 4 לממכר. כמו כן, איסתא גם התקשרה עם המוכר בהסכם לפיו תעניק את כל שירותי הניהול ברכוש המשותף של הפרויקט לתקופה של 10 שנים החל ממועד האכלוס של היחידה הראשונה בכל אחד מחלקי הפרויקט וזאת בתמורה לתשלום הוצאות ניהול ודמי ניהול מוסכמים.

במסגרת פרויקט “אונו סנטר” איסתא רכשה גם את בניין D בן 4.5 קומות, בשטח כולל של כ-10,564 מ”ר, אליהם יוצמדו 190 חנויות תמורת כ-100 מיליון שקל. משמע, איסתא צפויה להשכיר את אותם חנויות ולהכניס מבחינתה סכום כספי נאה. המיקום של אונו סנטר הוא נחשב למעולה עם השקעות מסיביות. כמו כן, מבחינת המחירים, בפחות מ-8,000 שקל למטר עבור משרדים ופחות מ-14,000 שקל למטר עבור מסחר.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה