המלונאים לרה"מ: אנשי משרדך מכפישים את תעשיית המלונות בישראל

במאמצים אחרונים למנוע את רוע הגזרה, פונה נשיא המלונות במכתב לרה"מ, בטענה שהמחלוקת עם אנשי משרד ראש הממשלה עברה להכפשה של ענף התיירות. "יש לנו מחלוקת קשה עם אנשי משרדך סביב רצונם העז לסגירת שדה דב"

נשיא התאחדות המלונות, אמיר חייק. צילום: פספורטניוז

נשיא התאחדות המלונות אמיר חייק שלח אתמול (חמישי) מכתב נוקב לראש הממשלה, בנימין נתניהו על רקע ההחלטה לסגירת שדה דב.

בפנייה נאמר, יש לנו מחלוקת קשה עם אנשי משרדך סביב רצונם העז לסגירת שדה דב. זאת בעקבות כתבה שפורסמה ב'ידיעות אחרונות' עם ציטוטים "מפי בכירים במשרדך המכפישים את תעשיית המלונות בישראל".

עוד מציין חייק בפנייתו כי:" נכון הדבר כי יש לנו מחלוקת קשה עם אנשי משרדך סביב רצונם העז והתמוה לסגור את שדה דב, אולם מחלוקת זו עברה להכפשה של ענף כלכלי מוביל וצומח המעסיק כ-50,000 עובדים ישירים ועוד עשרות אלפי עובדים עקיפים. תעשיית המלונאות מהווה את חוד החנית של תעשיית התיירות כולה, אשר ממשלתך מתגאה בהישגיה בשנים האחרונות".

עוד מוסיף נשיא התאחדות המלונות כי: "מכתב הנכתב אליך, אדוני ראש הממשלה, על מנת שתפעל ללא דיחוי לתיקון המעוות ולתיקון הנזק הכבד שעלול להיגרם לעיר אילת ולכלכלתה, הן בקרב אזרחי ישראל הנופשים, בקרב באי הוועידות והכנסים והן בקרב תיירים פוטנציאליים מתוך הערכה, כי ממשלות וארגוני תיירות שאינם חפצים ביקרה של ישראל, כבר תרגמו את דברי אנשי משרדך לשפות זרות וינצלו אותם כדי לנגח את התיירות אל ישראל כולה".

 

נושאים שמוזכרים בידיעה