מכה למלונאים: הממשלה בוחנת עד 20 סועדים בחדרי האוכל במלונות

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
האם חששם הגדול של המלונאים עומד להתממש? הממשלה בוחנת אפשרות להגביל עד 20 סועדים בחדרי האוכל בבתי המלון. מלונאים: "בצורה כזו לא נוכל להפעיל את המלונות. גזר דין"
מלונות
צילום: shutterstoc||

נוכח גל התחלואה הגואה במדינה, הממשלה צפויה לקיים היום (ב’) דיון דחוף בהחמרת האיסורים והמגבלות החלות על הציבור. אחד הנושאים שעומדים על הפרק הוא הגבלת מספר הסועדים בחדרי האוכל בבתי המלון לכ-20 סועדים בלבד.

מלונאים, המנהלים בשעות האחרונות מאבק נגד הכנסת התקנה כאמור, טוענים, “זה גזר דין מוות עבורנו. בצורה כזו לא נוכל להמשיך להחזיק את המלונות פתוחים. אנשים רוצים להרגיש בחופש ובשביל זה יוצאים למלונות. לא רוצים להרגיש כמו בכלא. לא באים למלון כדי לא לצאת מהחדר, את זה יש להם בבית”.

מוקדם יותר הבוקר פרסמה התאחדות המלונות את תמונת המצב הנוכחית במלונות לפיה מה-27 במאי נפתחו 261 מתוך כ-430 מלונות החברים בהתאחדות. מספר החדרים הממוצע במלונות שנפתחו עומד על 138 חדרים. שיעור התפוסה הממוצעת בכל הארץ עומדת נכון להיום על 55% ומספר הלינות הממוצע לאורח עומד על 2.5 לינות. מספר האורחים הממוצע בחדר עומד על 2.5. עוד פרסמה הבוקר ההתאחדות כי מיום הפתיחה ועד היום התארחו במלונות כ-288,000 אורחים.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “מכה למלונאים: הממשלה בוחנת עד 20 סועדים בחדרי האוכל במלונות”

  1. אזרחית

    ממשלה טפשה. יש דרכי ביניים שיאפשרו להמשיך את הפעילות הכלכלית ולשמור על בריאות הציבור. שיפתחו תיבת הצעות ויבחנו יחד עם הציבור כיצד אפשר לפתור את הבעיות. מתנגדי המסכות יכולים להמשיך ולחורר אותם כאות מחאה. מה תעשה אז המשטרה? יש הרבה דרכים לשכנע אוכלוסיות מסוימות לשתף פעולה, מלבד כוח הזרוע.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • תא לחץ
  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.