לאופר אפשטיין: "נרגשת מהמינוי, ומקווה להצדיק את האמון"

כפי שנחשף לראשונה 'בפספורטניוז' טלי לאופר אפשטיין היא זו שתחליף את סובול כמנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות ואמורה לסכם עם אנשי ההתאחדות את הפרטים כדי שתוכל להיכנס לתפקיד

צילום: 123rf

בהתאחדות סוכני הנסיעות אמורים לסכם בימים הקרובים את כל התנאים עם המנכ"לית הנבחרת, טלי לאופר אפשטיין, על מינויה פורסם כבר אתמול בפספורטניוז זאת כדי שהיא תוכל להתחיל את תפקידה.

כזכור כרגע להתאחדות אין מנכ"ל, לאחר שהמנכ"לית עד כה, חני סובול, סיימה את תפקידה בסוף דצמבר, והחלה לשמש כמנכ"לית דיזנהאויז BTC.

המנכ"לית החדשה, לאופר אפשטיין אמרה ל'פספורטניוז' בתגובה למנויה כי: "אני נרגשת מהמינוי, מודה על האמון שנתנו בי ומקווה להצדיק זאת. אני אפעל לטובת ההתאחדות באופן הנמרץ ביותר".

לאופר אפשטיין שימשה בעבר כסמנכ"לית מסחר בחברת לאופר תעופה במשך 15 שנה. החברה הוקמה ע"י מנחם לאופר ז"ל שהוא אביה. אחיה הוא דייב לאופר, עוד דמות מוכרת בענף התעופה והנסיעות שגם היה מעורב במשך שנים רבות בחברה המשפחתית.

 

 

מאז לאופר אפשטיין התרכזה בעיקר בלימודים ובהתנדבות. היא בין השאר סיימה בהצטיינות, תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך באוניברסיטת ת"א. היא גם בוגרת תואר משפטים בהצטיינות, כמו כן למדה לתואר במנהל עסקים. בעבר היא שימשה כעו"ד בלשכה המשפטית של רשות החברות הממשלתיות, במשרד ראש הממשלה. בנוסף היא אף עסקה בייזום וניהול פרויקט להפחתת האלימות בקבוצות ווטסאפ בבית ספר יסודי בת"א, במסגרת פרויקט גמר ללימודי התואר השני. התנדבה בעמותת פו"ש (פועלים לשוויון בחינוך) בגימנסיה הרצליה. העמותה מספקת באמצעות מתנדבים מהקהילה שיעורים פרטיים, ללא תשלום, לילדים ממשפחות מעוטות יכולת.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה