שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

המרוץ לנוסע המתמיד

והרי החדשות: מהיום (ב') סוכני נסיעות יורשו להמיר במועדון "הנוסע המתמיד" נקודות שצברו במועדון sell&fly. קובי סימן טוב, מנהל מחלקת יחסי סוכנים באל על סניף ישראל: "התחרות הגוברת בענף מעודדת חשיבה מחוץ לקופסה"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
|מימין לשמאל: ערן הנדלר סמנכ"ל המלון

גבירותיי ורבותיי. מהפך. החל מהבוקר (ב') כל סוכני הנסיעות מורשים להמיר במועדון "הנוסע המתמיד" של אל על נקודות שצברו ב-sell&fly – מועדון ייעודי של החברה לסוכנים. לפספורט נודע כי הבשורה התאפשרה הודות להחלטה שהתקבלה באל על לאפשר לסוכני נסיעות להירשם לראשונה כחברים מן המניין במועדון "הנוסע המתמיד" ולצבור נקודות כמו כל בית ישראל. הדברים אמורים גם לגבי מועדון sell&fly פלטינום בו מחזיקים נכון להיום כ-200 סוכנים שמוכרים את אל על במיליון דולר ומעלה בשנה. יודגש כי היכולת להמיר נקודות היא לחברי מועדון sell&fly המחזיקים בכרטיס האשראי הייעודי FLY CARD AGENT שהושק לסוכני הנסיעות באתונה בשיתוף התאחדות סוכני הנסיעות. מי שאינו מחזיק בכרטיס זה לא יכול לבצע את ההמרה.

מדובר במהפכה של ממש, שכן שלוש הקושיות שהכי מעניינות סוכני נסיעות הן: כמה נקודות יש לי? מה אני יכול לעשות איתן? ועד מתי אפשר לממש אותן?

במחלקת יחסי סוכנים של אל על סניף ישראל באור יהודה, ההתרגשות מן המהלך הזה בשיאה. "סוכנים מתקשרים אלינו ומבקשים שנקפיא להם נקודות שלא מימשו ושעומדות לפוג כעבור שנתיים – אבל עד היום לא יכולנו לעזור להם. זה לא היה אפשרי. אומנם, אחוז מחיקת הנקודות של סוכנים נמוך מאוד, עדיין מדי חודש נמחקו נקודות. האפשרות להמיר ב'נוסע המתמיד' פותרת את הבעיה. סוכנים יוכלו להמיר נקודות אפילו יום אחד לפני שהן פגות תוקף וליהנות מהארכה של שלוש שנים נוספות", אומר קובי סימן טוב, מנהל המחלקה. עוד לדבריו, למהלך יתרונות נוספים: היכולת לרכוש כרטיס בונוס ליותר מנלווה אחד; היכולת לרכוש מושב מועדף או שדרוג לתיירים פלוס; רכישת כבודה עודפת בנקודות; ורכישת מוצרי דיוטי-פרי במטוס.

הראיון המלא ועוד על מחלקת יחסי סוכנים של סניף ישראל של אל על והעומדים מאחוריה בגיליון המודפס הקרוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.