הנגיף בסין: גל ביטולי טיסות של קבוצות ובודדים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
עצירה מוחלטת של קבוצות ובודדים למדינה הנגועה בנגיף. אל על מאפשרת לבטל את הטיסות לסין והונג קונג . אפרים קרמר מנכ"ל אשת טורס: "ישנה עצירה מוחלטת של כל היציאות לסין." בועז וקסמן מנכ"ל אופיר טורס: "פאניקה ויראלית"

 

הנגיף קורונה גורם לגל ביטולים בטיסות ובקבוצות לסין.

אשת טורס ידועה כאחת מהחברות שמוציאה קבוצות רבות לסין. אפרים קרמר בעלי ומנכ”ל החברה אמר בנושא לפספורטניוז: “הכל נעצר, נחכה עד אשר יסתדרו העיינים. הייתה לנו קבוצה אחת בסין שיצאה ביום רביעי ודאגנו להחזירה לארץ במוצאי שבת. קבוצה נוספת שהיתה אמורה לצאת מישראל במוצאי שבת האחרון כלל לא יצאה”.

עוד הוסיף קרמר ואמר: “כולם מחכים לראות מה יקרה, ובשלב זה ישנה עצירה מוחלטת של כל היציאות לסין.”

בועז וקסמן הבעלים של אפרים טורס, ומנכ”ל החברה שמרבה למכור את סין מוסיף: “יש הרבה ביטולים בכל הקשור לסין, הגיעו לאופיר טורס ביטולים עד תחילת חודש מרץ. קיים פחד, הווירוס הזה נהפך לפאניקה ויראלית. עצרנו את כל הקבוצות, כרגע אין טעם לשווק את סין.” עוד הוסיף וקסמן כי: “גם חברות עסקיות שיש להם עניין בעיר הנגועה ובערים אחרות ביטלו את הנסיעות. לא שולחים את העובדים יותר בגלל הסכנה ובמקביל יש ביטולים של קבוצות להונג קונג ומקאו.”

בינתיים חברת אל על יצאה אתמול (שני) עם חוזר מיוחד לסוכני הנסיעות בעקבות התפרצות וירוס הקורונה. החברה מאפשרת  ללקוחותיה המחזיקים בכרטיסי טיסה לסין והונג קונג: “לשנות או לבטל את כרטיסי הטיסה שלהם ללא תשלום דמי טיפול, דמי שינוי ודמי ביטול.”

נוסעים שתחילת נסיעתם מישראל ותאריך יציאתם מת”א עד 7.2.2020 “רשאים להקפיא את הכרטיס לשימוש במועד מאוחר יותר. ללא תשלום דמי שינוי ודמי טיפול. עוד מציינים בחוזר באל על כי “נוסעים השוהים בסין והונג קונג ומעוניינים להקדים את חזרתם עד 31.1.2020 רשאים להקדים את חזרתם ללא כל עלות או לחלופין להקפיא את הכרטיס לשימוש במועד מאוחר יותר, ייגבו הפרדים בלבד, ללא תשלום דמי שינוי ודמי טיפול”.

באל על מדגישים גם כי “נוסעים המחזיקים כרטיסי טיסה לסין/הונג קונג רשאים לבטל את נסיעתם ולקבל החזר כספי מלא. תקף לכרטיסים שהונפקו עד 26.1.2020 וליציאות עד 29.2.2020.”

בנוסף, לעמדת המועצה הישראלית לצרכנות נוצר מצב של כוח עליון (סיכול) המקנה לצרכנים שרכשו כרטיסי טיסה או חבילות נופש לחו”ל את הזכות לשנות או לבטל את העסקה באופן מלא כדי לא לסכן את בריאותם.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה