המדריך לטסים לחו״ל: כל ההנחיות העדכניות ליעדים הפתוחים לישראלים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ריכזנו את כל המידע הנדרש לטסים לחו״ל בימים אלו - החל ממה שנדרש לבצע לפני הטיסה ובחזרה ממנה ועד טבלת יעדים מלאה עם ההנחיות והדרישות של המדינות לכניסה אליהן. פספורטניוז עושים לכם סדר בבלאגן: טיסה נעימה ובטוחה
כל ההנחיות ליעדים הפתוחים לישראלים
כל ההנחיות ליעדים הפתוחים לישראלים. צילום: 123RF

צריך לבצע בדיקת קורונה? כמה שעות לפני? מחוסנים פטורים? ומה עם מחלימים וילדים? אבל איזה טפסים נדרש למלא?

החלטנו בפספורטניוז Passport News לעשות לכם סדר בבלאגן ולרכז לכם את כל הנחיות הכניסה למדינות העיקריות הפתוחות לישראלים.

– כאן תמצאו החל ממה שנדרש לבצע לפני הטיסה בארץ ובחזרה ועד לטבלת יעדים מלאה, המכילה את כל ההנחיות והדרישות של המדינות השונות לכניסה אליהן, עם לינקים לכל המסמכים הנדרשים (כולל טפסי הרשויות המקומיות של המדינות).

הנתונים נכונים ליום ה-21/10/2021 ויתכן והשתנו מאז ובכל מקרה, מודגש כי לפני כל נסיעה חלה החובה לבדוק את ההנחיות המעודכנות של המדינה, אליה אמורים לטוס וזאת בשל השינויים התכופים, הנעשים על ידי רשויות הבריאות של המדינות השונות, לאור מצב התחלואה בכל מדינה.
כמו כן, חשוב לדעת כי חברות התעופה יכולות להחריג הנחיות מסוימות ולהוסיף דרישות נוספות משלהן.

יש לקבל את ההנחיות המלאות מטעם החברה איתה טסים ולהגיע עם כלל המסמכים הנדרשים על ידם. 

לפני כל טיסה ובסמוך למועד ההמראה, יש לעקוב אחר מצב התחלואה במדינה אליה טסים ולוודא כי לא חל שינוי בהנחיות ובדרישות הכניסה אליהן, לכלל התיירים ולישראלים בפרט.

סיווג משרד הבריאות:

משרד הבריאות מגדיר את כלל מדינות העולם בסולם סטטוס יעדים הכולל 2 הגדרות:
מדינות בסיכון מירבי (מדינות שאסור לטוס אליהן)
מדינות בסיכון (מדינות אליהן ניתן לטוס. העומדים בקריטריונים המפורטים מטה יכולים לשוב מהן ללא בידוד מלא)


מדינות אדומות (בסיכון מירבי)

החל מה-4.10 כלל המדינות שברשימה הוסרו ואין מדינות אדומות בשלב זה.

הנסיעה למדינות אלו אסורה בהחלט למעט מקרים חריגים שאושרו על ידי ועדת החריגים. מי שינסה לצאת אליהן ללא אישור מוועדת חריגים ייקנס ב-5,000 שקלים. החוזרים ממדינות אלו ייכנסו לבידוד, לרבות מחוסנים/מחלימים. 

מדינות כתומות (בסיכון)

שאר מדינות העולם (מדינות שלא מופיעות ברשימה האדומה).

ניתן לטוס לכל מדינה שאינה ברשימה האדומה ובתנאי שהמדינה פתוחה לישראלים (רשימת המדינות שפתוחות לישראלים והנחיות הכניסה אליהן, בטבלה למטה).

השבים ממדינות כתומות שמחזיקים בתו ירוק בתוקף, כלומר עומדים באחד הקריטריונים הבאים, יהיו פטורים מבידוד מלא בחזרה מהן:
מחוסנים

– מי שקיבל שלוש מנות חיסון וחלף שבוע לפחות ממנת החיסון השלישית (לא כולל יום החיסון).
– מי שקיבל שתי מנות חיסון וחלף לפחות שבוע ממנת החיסון השנייה של פייזר/שבועיים ממנת החיסון של מודרנה (לא כולל יום החיסון), וטרם חלפה חצי שנה ממנת החיסון השנייה.

מחלימים
– אדם שטרם חלפה חצי שנה ממועד בדיקת PCR חיובית.
– אדם שאובחן בבדיקת PCR כחיובי לקורונה, חלפה חצי שנה ממועד הבדיקה והתחסן במנה אחת לפחות.
– אדם שטרם ביצע חיסון ויצא חיובי בבדיקה סרולוגית וביצע מנת חיסון לאחר הבדיקה הסרולוגית.

מחלים-מחוסן
– מחלים-מחוסן או מחוסן-מחלים (ללא חשיבות לסדר) אשר התחסן במנה אחת לפחות.

מי שפטור מבידוד מלא – מחויב עם הנחיתה בנתב״ג בבידוד של 24 שעות או עד קבלת תוצאת בדיקה שלילית (המוקדם מביניהם).

מי שאינו פטור מבידוד מלא – מחויב בבידוד של 14 ימים אותו ניתן לקצר בביצוע 2 בדיקות: הראשונה בנחיתה בנתב״ג והשנייה ביום ה-7, לאחר קבלת תשובה שלילית מהבדיקה השנייה ועם קבלת אישור ממשרד הבריאות ניתן לצאת מבידוד.

תו ירוק עדכני
תו ירוק עדכני. קרדיט: משרד הבריאות

לפני שטסים:

• תעודת מחוסן/מחלים – משרד הבריאות הגדיר תעודה מאוחדת הנקראת תעודת קורונה. היא מונפקת באתר הרמזור של משרד הבריאות בלינק הזה, ומשמשת כאישור רפואי וכאסמכתא בינלאומית לכך שהתחסנת או שהחלמת. למתחסנים (במנה השנייה לפחות) תונפק תעודת התחסנות ולמחלימים (מכל זמן) תונפק תעודת החלמה. שימו לב – תעודות קורונה שהופקו לפני 3.10.2021 אינן תקפות עוד וקוד ה-QR שמופיע בהן כבר לא עובד.

• הצהרת נוסע יוצא – כל אזרח מעל גיל 16 מחויב למלא טופס הצהרת נוסע יוצא מישראל במהלך 24 השעות שלפני הטיסה, בלינק הזה.

• בדיקת קורונה – מדינות רבות דורשות הצגת בדיקת קורונה שלילית בכניסה אליהן. הבדיקה המוגדרת והמקובלת הינה בדיקת PCR והיא היחידה התקפה ביציאה מישראל. את הבדיקה יש לבצע לפי הזמן שהוגדר מראש לכל מדינה (לוח הזמנים לביצוע הבדיקה ומי פטור מבדיקה בכל מדינה – בטבלה למטה). חשוב להדגיש: נכון להיום, כל הנוסעים היוצאים מישראל, למעט המחזיקים בתו ירוק בתוקף (מפורט למעלה), מחוייבים להציג לפני ההמראה תוצאת בדיקת PCR שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד הטיסה, גם אם לפי הנחיות היעד שאליו נוסעים אינו נדרשים בבדיקה.

את הבדיקה ניתן לבצע מספר במקומות:
בנתב״ג בעלות של 45 שקלים (תוצאה עד 14 שעות) או 135 שקלים (תוצאה עד 4 שעות) – קביעת תור מראש דרך אתר Check2Fly.
בסניפי Be של שופרסל בעלות של 139 שקלים או 99 שקלים למחזיקי כרטיס אשראי שופרסל (תוצאה עד 24 שעות). אין צורך לתאם מראש, חובה להגיע עם דרכון בתוקף ועם טופס ההרשמה, הנמצא בלינק הזה.
– ב-17 מתחנות מד״א ברחבי בארץ בעלות של 135 שקלים (תוצאה עד 24 שעות), עם הנחות למבוטחי חברות ביטוח וסוכנויות נסיעות שונות. קביעת תור מראש באתר איכילוב Well.
בסניפי ביקור רופא ברחבי הארץ בעלות של 99 שקלים (תוצאה עד 24 שעות) – מומלץ לקבוע תור מראש בטלפון 6101*.
בבתי חולים ברחבי הארץ בעלות של 297 שקלים לבדיקה (תוצאה עד 24 שעות). נוסעי קבוצת לופטהנזה יכולים לבצע את הבדיקה בבית החולים איכילוב בעלות של 140 שקלים.
– ב-14 מסניפי סופר פארם בעלות של 119 שקלים או 89 שקלים למחזיקי כרטיס לייף סטייל (תוצאה עד 24 שעות). אין צורך לתאם מראש, חובה להגיע עם דרכון בתוקף ועם טופס ההרשמה, הנמצא בלינק הזה.

• ביטוח – ישנן מדינות שמחייבות בכניסה אליהן הצגת ביטוח בריאות הכולל סעיף כיסוי לקורונה, כתנאי כניסה ליעד. מומלץ בימים אלו, להוסיף זה, גם אם אינו נמצא בהנחיות המדינה אליה טסים. בנוסף, מומלץ לעשות את הביטוח מול חברה/סוכנות מוכרת.

• מסכות וציוד היגייני – כל נוסע מעל גיל 16 מחויב לעטות מסכה באופן תקני במהלך כל שהותו בנתב״ג ובמהלך הטיסה. כמו כן, חשוב להקפיד על שמירה על היגיינה אישית והנחיות שמירת המרחק.


בחזרה לארץ:

• בדיקת קורונה בחו״ל – אם השהות בחו”ל נמשכה יותר מ-72 שעות, תידרשו לעבור בדיקת PCR עד 72 שעות לפני מועד ההמראה חזרה לארץ. את הבדיקות נדרש לבצע במכונים/בתי חולים מורשים (מומלץ לבדוק בכל יעד את הרשימה המלאה אל מול חברת התעופה/מקום הלינה).

פטור מהבדיקה שצריך לבצע לפני ההמראה לישראל יינתן למחלימים שעברו 11 יום לפחות ולא יותר מ-3 חודשים מיום אבחונם כחולים בקורונה. שימו לב, פטור זה ניתן לבדיקה שלפני הטיסה לישראל בלבד ולא לבדיקה שמבצעים בנתב״ג, לאחר הנחיתה.

• טופס הצהרת נוסע נכנס – כל הנוסעים הנכנסים לישראל נדרשים למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל. יש למלא את הטופס במהלך 24 השעות שלפני הטיסה ולהגיע עם אישור העלייה לטיסה שהתקבל לאחריו.

• בדיקת קורונה בנחיתה בישראל – על כל הנכנסים לישראל לבצע על חשבונם בדיקת PCR בעת הנחיתה. הבדיקה תתבצע לפני היציאה משדה התעופה באולם בדיקות הקורונה (בעלות 80 שקלים בהזמנה מראש או 100 שקלים במקום). ניתן להזמין מראש בלינק הזה.

• בידוד –

מי שמחזיק בתו ירוק בתוקף – בחזרה מכלל המדינות שאינן ברשימה האדומה, ידרשו להישאר בבידוד ביתי בלבד עד לקבלת תוצאה שלילית או עד 24 שעות (המוקדם מביניהם).

– מי שאינם מחזיקים בתו ירוק בתוקף –  מחוייבים בבידוד מלא של 14 ימים בחזרה מכל מדינה בחו״ל.
כלל השוהים בבידוד מלא של שבועיים יכולים לקצר את הבידוד ל-7 ימי בידוד בלבד בהצגת 2 בדיקות קורונה שליליות –

בדיקה אחת בכניסה לארץ ועוד בדיקה ביום השביעי – ברגע שמתקבלת תשובה שלילית מבדיקה זו ניתן לצאת מבידוד.

טבלת היעדים:

• הטבלה מרכזת את הנחיות המדינות השונות לאזרחים ישראליים אשר שהו בישראל לפני ההגעה – אין מדובר על מעבר בין מדינות שונות, שכן בכל יעד רשימה אחרת של מדינות מהן הנכנסים מחויבים בבידוד/לא מורשים להכנס.

• טווח הזמנים המוגדר הינו לבדיקת PCR בלבד.

• הטפסים הנדרשים מטעם המדינות מצורפים כאן ומהווים תנאי כניסה ליעדים. את כל הטפסים נדרש למלא מראש (כל יעד בהתאם לדרישתו – טווח הזמנים המוגדר למילוי מראש מופיע בתוך הלינקים). חלק מהטפסים מקוונים וחלקם טפסים שיש להדפיס ולהביא מלאים וחתומים לנסיעה.

• מדינות המאפשרות למחלימים כניסה אליהן מגדירות טווח זמן מסוים לפיו נוסע נחשב כמחלים. כל מחלים נדרש לוודא היטב שהינו מוגדר כמחלים, לפי זמן ההחלמה הנדרש ביעד כדי להיות פטור מבדיקה וביעדים מסוימים אף מבידוד.

• מדינות שונות יכולות לדרוש ביצוע בדיקת קורונה אקראית עם הנחיתה וחיוב בבידוד עד לקבלת תוצאותיה.

שימו לב: בהנחיית משרד הבריאות, נכון להיום, כל הנוסעים היוצאים מישראל, למעט מחוסנים (במנה השנייה לפחות) ומחלימים (מכל זמן), יציגו לנציג חברת התעופה לפני ההמראה תוצאת בדיקת PCR שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני מועד הטיסה. על אף שמדינות רבות לא דורשות בדיקה, כפי שמצוין בטבלה, אין זה אומר שמי שאינו מחלים/מחוסן יוכל לצאת מהארץ ללא בדיקה!!!

V – פטורים מבדיקת קורונה לפני הטיסה

X – אינם פטורים מבדיקת קורונה לפני הטיסה

מדינה נדרשת בדיקת קורונה? מחוסנים פטורים? מחלימים פטורים? ילדים פטורים? טפסים שנדרש למלא בנוסף הנחיות אחרות
איי סיישל עד 72 שעות לפני הטיסה X X X טופס הצהרת בריאות – איי סיישל – בתשלום • ביטוח בריאות כולל כיסוי לקורונה
• יש להזמין מראש מקום לינה לכל אורך השהות, במקום אירוח מורשה בלבד
אוסטריה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 12 • הכניסה למחוסנים (במנה השנייה לפחות או מחלימים עם מנת חיסון אחת לפחות) ולילדים עד גיל 12 בליווי הורים מחוסנים.
השאר (כולל מחלימים), יידרשו בבידוד מלא
• בטיסות לאוסטריה ובשהות בשדה התעופה יש לעטות מסיכה רפואית בלבד (לדוגמא N95) ללא פילטר
אוקראינה עד 72 שעות לפני הטיסה V V מתחת לגיל 12 • על הנוסע להיות מבוטח בביטוח רפואי (שרשום באוקראינה) הכולל כיסוי לקורונה – ניתן לרכוש בלינק הזה
אזרבייג׳אן עד 72 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 18 ניתן להכנס בהצגת בדיקה • הכניסה אסורה לנוסע מעל גיל 18 שאינו מחוסן/מחלים
איחוד האמירויות עד 48 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 12 • בנחיתה באמירויות תתבצע בדיקת קורונה נוספת ללא תשלום
איטליה עד 48 שעות לפני הטיסה V V X טופס PLF – איטליה
איי הבהאמה עד 120 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 12 טופס הצהרת בריאות – איי הבהאמה
איסלנד עד 72 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 16 טופס כניסה לאיסלנד • מי שאינו מחוסן/מחלים – נדרש בבדיקת קורונה בהגעה למדינה ובבידוד אחריה (עד גיל 16 פטורים)
אלבניה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 12
אסטוניה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה X טופס הצהרת בריאות – אסטוניה
אקוודור עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 2 טופס הצהרת בריאות – אקוודור
ארמניה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל שנה
ארצות הברית עד 72 שעות לפני הטיסה X מ-3 החודשים האחרונים מתחת לגיל שנתיים טופס הצהרה – ארה״ב • נדרשת ויזה כניסה לארה״ב
• אסור טיסות קונקשן מאירופה
אתיופיה עד 120 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 10 נדרשת ויזה כניסה לאתיופיה
בולגריה X V X X  הכניסה למחוסנים בלבד (במנה השנייה לפחות)
בוסניה והרצגובינה עד 48 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 7
בלגיה עד 72 שעות לפני הטיסה V אין כניסה למחלימים מתחת לגיל 12 טופס PLF – בלגיה • הכניסה למחוסנים (במנה השנייה לפחות) ולילדים עד גיל 12 בליווי הורים מחוסנים. מי שאינו מחוסן (כולל מחלימים) לא יורשה להיכנס
• כלל הנכנסים מחויבים לעשות בדיקת קורונה בנחיתה ולשהות בבידוד עד לקבלת תוצאה שלילית
בריטניה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 11 טופס PLF – בריטניה • מי שאינו מחוסן יחויב בבידוד
נדרש לבצע בדיקת קורונה עד היום השני לשהייה במדינה (ניתן גם אנטיגן)

גאורגיה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 10 טופס הצהרת בריאות – גיאורגיה • ביום השלישי לשהייה במדינה, נדרש לבצע בדיקת קורונה נוספת (מחוסנים פטורים גם מבדיקה זו)
גוואטמלה עד 72 שעות לפני הטיסה V מ-3 החודשים האחרונים מתחת לגיל 10
גרמניה עד 72 שעות לפני הטיסה V 1-6 חודשים מההחלמה X הצהרת כניסה מאיזור בסיכון גבוה לגרמניה • בכניסה לגרמניה ובשהות בשדה התעופה יש לעטות מסיכה רפואית בלבד (לדוגמא N95) ללא פילטר
• מי שאינו מחלים (1-6 חודשים מההחלמה) או מחוסן במנה השנייה לפחות, יחויב בבידוד של 10 ימים בכניסה לגרמניה (אפשר לקצר ל-5 בביצוע בדיקה ביום החמישי)
דנמרק עד 72 שעות לפני הטיסה מ-12 החודשים האחרונים מ-12 החודשים האחרונים מתחת לגיל 16
האיים המלדיביים עד 96 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל שנה טופס הצהרת בריאות-מלדיבים • חובה להזמין מראש מקום לינה מורשה לכל השהייה
הולנד עד 48 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 12 • טופס הצהרת בריאות – הולנד
טופס הצהרת בידוד
• מי שאינו מחוסן (במנה השנייה לפחות) יחויב בבידוד בכניסה להולנד 
הונגריה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה X
טורקיה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 6 טופס כניסה לטורקיה  
טנזניה עד 72 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 5 טופס הצהרת בריאות – טנזניה
יוון עד 72 שעות לפני הטיסה V 1-6 חודשים מההחלמה מתחת לגיל 12 טופס PLF – יוון
ירדן עד 72 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל שנתיים טופס הצהרת נסיעה לירדן • על הנוסע להציג ביטוח רפואי לכל תקופת השהייה במדינה

 

לטביה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 11 טופס הצהרת בריאות – לטביה
ליטא עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 16 טופס הצהרת בריאות – ליטא
מולדובה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 5 טופס אפידימיולוגי – מולדובה
מונטנגרו עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 18
מלטה עד 72 שעות לפני הטיסה X אין כניסה למחלימים X טופס PLF – מלטה הכניסה למחוסנים בלבד. ילדים בגיל 5-11 יכולים להכנס למדינה עם הוריהם המחוסנים בלבד ובהצגת בדיקת קורונה שלילית שבוצעה עד 72 שעות לפני
מצרים (מעבר טאבה) עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 6
מרוקו עד 48 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 11 טופס הצהרת בריאות – מרוקו • נדרשת ויזה כניסה למרוקו
סלובניה עד 48 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה X טופס PLF
סלובקיה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 12 טופס PLF
טופס הרשמה לנכנסים מחו״ל
ספרד עד 72 שעות לפני הטיסה V אין כניסה למחלימים מתחת לגיל 12 טופס הצהרת בריאות – ספרד • הכניסה למחוסנים (במנה השנייה לפחות) או ילדים עד גיל 12 בליווי הורים מחוסנים.

סרביה עד 48 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 12
פולין עד 48 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 12 טופס PLF
פורטוגל עד 72 שעות לפני הטיסה X מחצי השנה האחרונה X טופס PLC – פורטוגל • הכניסה לישראלים מחוסנים בלבד או מחלימים מחצי השנה האחרונה
פינלנד X V אין כניסה למחלימים X הכניסה בטיסות ישירות בלבד
• הכניסה לישראלים מחוסנים בלבד
פנמה עד 72 שעות לפני הטיסה V X X טופס הצהרת נסיעה – פנמה • מי שאינו מחוסן (במנה השנייה לפחות) יידרש בבידוד של 72 שעות בהגעה לפנמה

פרגוואי עד 72 שעות לפני הטיסה X מ-3 החודשים האחרונים מתחת לגיל 10 טופס הצהרת בריאות – פרגוואי • מי שאינו מחוסן או מחלים מ-3 החודשים האחרונים יידרש בבידוד 
ביטוח בריאות כולל כיסוי לקורונה
פרו עד 72 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 12 טופס הצהרת בריאות – פרו • הכניסה למחוסנים (במנה השנייה לפחות) בלבד!  ילדים עד גיל 12 יוכלו להיכנס בליווי הורים מחוסנים 

 

צ׳כיה עד 72 שעות לפני הטיסה V מחצי השנה האחרונה מתחת לגיל 12 טופס PLF  הכניסה למחוסנים (במנה השנייה לפחות) ולמחלימים (מחצי השנה האחרונה) בלבד!  ילדים עד גיל 6 יוכלו להיכנס בליווי הורים מחוסנים
צרפת עד 72 שעות לפני הטיסה V אין כניסה למחלימים מתחת לגיל 11 טופס הצהרת נסיעה – צרפת • הכניסה למחוסנים בלבד! (כולל מחלימים שהתחסנו במנה אחת לפחות). ילדים עד גיל 12 יוכלו להיכנס בליווי הורים מחוסנים בהצגת בדיקה שלילית 

 

קולומביה הכניסה חופשית לישראלים טופס הצהרת נסיעה – קולומביה
קוסטה ריקה הכניסה חופשית לישראלים טופס הצהרת בריאות – קוסטה ריקה ביטוח בריאות כולל כיסוי לקורונה
קניה עד 96 שעות לפני הטיסה X X מתחת לגיל 5 טופס הצהרת בריאות – קניה
קפריסין עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 12 טופס הצהרת בריאות – קפריסין מי שאינו מחוסן יחויב בנחיתה בקפריסין בבדיקה נוספת, אחריה ישהה בבידוד עד לקבלת תוצאה שלילית
קרואטיה עד 72 שעות לפני הטיסה מהשנה האחרונה מהשנה האחרונה מתחת לגיל 12 טופס כניסה לקרואטיה • יש להזמין מראש מקום לינה
גם מחלימים עם מנת חיסון אחת פטורים מבדיקה בהלוך
רומניה עד 72 שעות לפני הטיסה V X מתחת לגיל 3 טופס כניסה לרומניה • כל מי שמעל גיל 16 ואינו מחוסן – יחויב בבידוד. ילדים עד גיל 16 יכולים להיכנס בהצגת בדיקת קורונה
רפובליקה דומיניקנית עד 72 שעות לפני הטיסה V X X טופס כניסה לרפובליקה הדומיניקנית
שוודיה עד 48 שעות לפני הטיסה V אין כניסה למחלימים
מתחת לגיל 18 • אסורה כניסת ישראלים לא מחוסנים (כולל מחלימים). ילדים עד גיל 18 יוכלו להיכנס בליווי הורים מחוסנים.
שוויץ עד 72 שעות לפני הטיסה מהשנה האחרונה אין כניסה למחלימים מתחת לגיל 12 טופס כניסה לשוויץ • אסורה כניסת ישראלים לא מחוסנים (כולל מחלימים). ילדים עד גיל 18 יוכלו להיכנס בליווי הורים מחוסנים.

תאילנד (פוקט) עד 72 שעות לפני הטיסה ולמחוסנים בלבד X  אין כניסה למחלימים עד גיל 18 ניתן להצטרף להורים מחוסנים. אין פטור מבדיקה תעודת כניסה COE – תאילנד כרגע, ניתן לטוס לפוקט או לקוסמוי בלבד, לשהות שם 7 לילות (אם מגיעים עם ילדים לא מחוסנים 10 לילות) ולאחר השהייה שם יתאפשר לצאת לשאר תאילנד

מבחינת בדיקות בתאילנד, נדרש לבצע בדיקה בנחיתה (אחריה שוהים בבידוד עד לקבלת תוצאה שלילית) ובדיקה נוספת ביום השישי לשהייה

מודגש כי אין הכתבה מהווה כל אישור על ההנחיות העדכניות והדרישות המלאות ליעדים אליהם טסים. בסמוך לכל נסיעה נדרש לוודא את ההנחיות ולקבל מחברת התעופה איתה טסים את כל המסמכים והדרישות התקפים לנסיעה. 

לידיעות, חדשות ועדכונים נוספים, בקרו באתר פספורטניוז אתר חדשות התיירות והתעופה של ישראל.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

36 מחשבות על “המדריך לטסים לחו״ל: כל ההנחיות העדכניות ליעדים הפתוחים לישראלים”

   1. רואי אזולאי

    נפתחה לישראלים והתווספה לטבלה

 1. ציפי

  מה קורה עם שוויץ
  לא ראיתי אותה באף רשימה
  תודה

  1. רואי אזולאי

   בטבלה מופיעות מדינות שפתוחות לישראלים. רוסיה אינה פתוחה לישראלים בשלב זה.

   1. לאון.

    חזרה מרומניה צריך בידוד היא ירוקה אז למה צריך.

 2. יאיר לנדסברג

  איפה קנדה? אינה מופיעה בשום התייחסות לנסיעות לחו"ל.

 3. איציק דינסטג

  אני טס לרוסיה עם דרכון ישראלי ב9.9 .האם יש מיגבלה כלשהי?
  אני מבין שצריך לעשות בדיקה 72 שעות לפני 9.9 נופל מיד לאחר יומיים חג
  של ראש השנה. מתי לעשות בדיקה והיכן.

 4. עומר

  ספרד וגאורגיה לא הוצאה ב31.8 מרישמת המדינות בסיכון גבוהה האסורות לנסיעה?

 5. ישראל ישראלי

  מה נשאר לגבי כניסה לארץ ממדינה בסיווג כתום למחלימים בחצי שנה האחרונה בחו"ל?

  1. זועם

   כי דובאי נכללת תחת איחוד האמירויות. אולי כדאי שתלמד קצת על היעד לפני שאתה רוצה לטוס אליו, חכמולוג.

 6. נתנאל

  אם אני נמצא פחות מ72 שעות במדינת היעד האם אני צריך בדיקה כשאני חוזר?
  אשמח לתשובות!

 7. Gadi

  האם ניתן להכנס לפורטוגל בטיסה מאיטליה ולאחר שהייה של 10 ימים באיטליה?
  תודה

 8. מאיר

  האם צריך למלא טופסי כניסה למדינות שוויץ ואוסטריה

 9. יהלומית

  שלום,
  אני נוסעת עם ארבעת ילדיי מתחת לגיל 12 (שלושה עם תו ירוק ואחד לא) לג'נבה שוויץ אך יוצאים לטייל באלפיים הצרפתיים.
  אנו צריכים למלא אחר הוראות הקורונה של שוויץ או צרפת?
  תודה

 10. עטרה מואטי

  האם צריך בידוד בהגעה לצרפת אם יש תו ירוק אחרי 3 חיסונים?

 11. אהרון

  רועי היקר אם תוכל לעזור לי אני מחלים פלוס חיסון אחד לפני שש חודשים האם אני צריך בדיקה לפני היציאה לקפריסין ובנחיתה? (הרי הם מחייבים בדיקות מחלימים תודה רבה

 12. Yosi

  ניתן לטוס לבולגריה?
  האם היא מקבלת ישראלים לאור ההחלטה של הממשלה מאתמול?

 13. יוסי

  אני טס להונגריה ומחוסן בשלושה חיסונים , האם אני צריך בדיקת קורונה 72 שעות לפני הטיסה. תודה

 14. מעוז

  מה עם דובאי? למה לא מופיעה בטבלת המדינות אם יש לשם טיסות?

  1. אמיר

   מופיעה ועוד איך מופיעה, כבר מתחילת הכנת הטבלה הזו.

 15. לירון

  האם מישהו יודע מה תנאי הכניסה לנורווגיה לישראלים? האם ניתן להיכנס עם תעודת מתחסן ב 2 חיסונים? צריך בדיקת קורונה בכניסה?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.