הסכם הבראה לדיילי אל על

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כחלק מההסכם יצומצם מספר המשרות של הדיילים הזמניים, הקבועים ומנהלי השירות בטיסות, באופן שיאפשר לה לחסוך 30 מיליון דולר בשנה. יו"ר ועד הדילים: "בימים קשים אלו אין מנוס מלגלות אחריות ולקבל את ההחלטות הנדרשות לטובת החברה". יהודית גרסירו: "ביטוי לאחריות מנהיגות וחברות"
הדרימליינר של אל על
צילום: יח"צ

הסכם הבראה באל על.

באל על מציינים כי ההסכם לסקטור הדיילים בחברת התעופה שנחתם היום (חמישי), בין יו”ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, יו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי, יו”ר ועד הדיילים משה שרביט ונציגי הנהלת אל על ובראשם סמנכ”לית משאבי אנוש יהודית גריסרו, יאפשר לחברה התייעלות בגובה 30 מיליון דולר בשנה, ויאפשר לה להחל את תהליך ההתאוששות מהפגיעה האנושה שחוותה בעקבות משבר הקורונה.

תוקף ההסכם יהיה במקביל ולמשך תקופת ההלוואה שתקבל החברה. ההסכם נוגע לסקטור הדיילים שבו מועסקים כ-1,400 עובדים. על פי ההסכמות בין הצדדים, תסתיים העסקתם של דיילים זמניים, דיילים קבועים ומנהלי שירות בטיסות. כמו כן ייערכו שינויים בתנאי אורחות החיים של עובדי הסקטור (אש”ל, תנאי אירוח במלונות ועוד).

ארנון בר-דוד מסר במעמד החתימה: “ההסכם עליו חתמנו הינו אבן דרך במסע להצלתה של אל על. אל על חוותה משבר היסטורי ולצערי נדרשו ויתורים כואבים. אני מודה לדיילים שגילו אחריות ונרתמו למען מניעת קריסתה של החברה, ליו”ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי וצוותו להנהלת אל על ובראשם מנכ”ל אל על גונן אוסישקין וסמנכ”לית משאבי אנוש יהודית גריסרו, על החתירה להגיע להסכמות. אני בטוח כי באמצעות הסכמים שייחתמו גם בסקטורים הנוספים באל על, היא תוכל להמשיך ולהתאושש, ותוסיף להיות מעסיק מרכזי ומוביל במשק הישראלי”.

מנכ”ל אל על, גונן אוסישקין: “אני מבקש להודות ליושב ראש ההסתדרות ארנון בר דויד, ליו”ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות אבי אדרי וצוותו, לסמנכ”לית משאבי אנוש יהודית גרסירו וצוותה למשה שרביט ויתר חברי ועד אצד”א ובעיקר לצוות דיילי האוויר המסור והנאמן אשר שב והוכיח עד כמה החברה יקרה לו, הם שעושים את ההבדל בכל מפגש עם הלקוחות ומבטיחים כי ייבחרו בנו מחדש והם הראשונים להירתם למאמץ להבראת החברה. אנו נוסיף לפעול במרץ לסיכום על מתווה הסיוע שבלעדיו לא נוכל לחזור לפעילות סדירה ומשמעותית ומתוך הבנה כי התנאי לקבלת הסיוע הוא חתימה על הסכמי התייעלות.”

עו”ד אבי אדרי: “אני גאה בוועד הדיילים והעומד בראשם משה שרביט על המנהיגות ועל קבלת החלטות שיובילו להצלת החברה. אני סמוך ובטוח ששאר הוועדים באל על יחתמו גם הם על הסכמים שיבריאו את החברה ויחזירו אותה לדרך המלך כמובילת תעופה ישראלית”.

משה שרביט: “בימים קשים אלו אין מנוס מלגלות אחריות ולקבל את ההחלטות הנדרשות לטובת החברה, להצלתה ולהבטחת המשך עתידם של עובדיה. אני גאה בחבריי שידעו לקבל את ההחלטות ולפתוח פתח של תקווה לעתידה של אל על”.
יהודית גרסירו: “ההסכם הזה יותר מכל הוא ביטוי לאחריות מנהיגות וחברות”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

5 מחשבות על “הסכם הבראה לדיילי אל על”

 1. דייל לשעבר

  כל הכבוד להסתדרות שפרקה
  את העבודה המאורגנת
  עוד מסמר בארון הקבורה של עובדי אל על

  מעניין לאיזה דור בגיעו במכירה
  דור א
  דור בניים
  דור ב
  כלכל מול דייל קבוע
  זמני דור ג
  זמני דור ד
  אנטיזכן מוכר בלבד שוק פשפשים

 2. עובד חברה.

  פיטורים של מספר לא קטן של דיילים. . .
  הם מפוטרים באחזריות . . .
  הם לא היתנדבו ללכת הביתה לטובת הצלחתה של אל-על.

 3. היום הפגינו והיום פוטרו !!! אלה הפנים האמיתיות של משה שרביט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה