השת”פ האקולוגי של רשת סי הוטלס

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
רשת המלונות תשתף פעולה עם מיזם "אקולוגיה לקהילה מוגנת", הינו מיזם חברתי למען פירוק פסולת אלקטרונית ומספק תעסוקה לכ-100 עובדים בעלי צרכים מיוחדים מאפשר להם להשתלב באוכלוסייה

רשת מלונות סי הוטלס יוצאת בשיתוף פעולה עם המיזם החברתי לסביבה אקולוגית.

במסגרת זו, ניתן דגש להעדפת השימוש במוצרים מתכלים על פני פלסטיק, ניהול התקשורת הפנימית והחיצונית באמצעים דיגיטליים על חשבון ניירת ואמצעים מיושנים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה בכל מחלקות המלונות והקפדה על הפרדה ומחזור.

לצד הפעילות השוטפת, בימים אלה נרקם שיתוף פעולה בין הרשת לבין מיזם “אקולוגיה לקהילה מוגנת”, השוכן באזור הצפון. “אקולוגיה לקהילה מוגנת”, הינו מיזם חברתי ייחודי הפועל בשני ערוצים: פירוק פסולת אלקטרונית לצורכי מכירה או מחזור. המיזם מספק תעסוקה לכ-100 עובדים בעלי צרכים מיוחדים ומאפשר להם להשתלב באוכלוסייה. שיתוף הפעולה בין הרשת למיזם כולל, בין היתר, איסוף פסולת אלקטרונית מהמלונות.

 

 

“אנו מחויבים לשמור על איכות הסביבה כחלק מההתנהלות היומיומית השוטפת – בחיינו הפרטיים, כמו גם, במקומות העבודה. בהתאם לכך, ראינו לנכון להוסיף ערך זה כחלק מהותי מאמנת הרשת המופצת בין העובדים”, מסביר דודו עוז, מנכ”ל רשת סי הוטלס. “נוסף על כך, לצד המודעות ההולכת וגוברת, אנו עדים למגמה שצוברת תאוצה בעולם התיירות- במסגרתה נושא השמירה על איכות הסביבה נכללת בסל השיקולים בבחירת מקומות הבילוי והנופש. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם מיזם “אקולוגיה לקהילה מוגנת ומקווים שנצליח לתרום את חלקנו בנושא”, הוסיף עוז.

 

דודו עוז. צילום: יח”צ

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.