השת”פ החדש של אופרן וגלאור

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת השכרת הרכב בשיתוף עם חברת פיתוח תוכנה משיקות ממשק משודרג למערכת הזמנות השכרת רכבים בחו"ל. הממשק יאפשר לסוכנים לקבל מגוון רחב של הצעות כולל מחירים דינמיים ישירות ממערכות הספקים ובנוסף קבלת שובר באופן מידי ומבטל את הצורך לפנות למרכז הזמנות

חברת גלאור פיתוח תוכנה ומערכות בע”מ, המספקת מערכת לניהול עסקים בתחום התיירות “TravelBooster” משיקה ממשק משודרג למערכת הזמנות השכרת רכבים בחו”ל של חברת אופרן.

הממשק החדש יאפשר לסוכנים המשתמשים במערכת לקבל מגוון רחב משמעותית של הצעות להשכרת רכב לחו”ל מספקים בינלאומיים ומקומיים מובילים ברחבי העולם, וזאת כולל מחירים דינמיים הנשלפים ממערכות הספקים באופן מידי. כמו כן, הם יוכלו לבצע במרבית היעדים תהליך הזמנת רכב מלא כולל הפקת שובר מיד עם סיום ההזמנה, ללא צורך בפניה טלפונית למרכז ההזמנות של אופרן ו/או המתנה לתשובה.

נחמה ביכלר, מנהלת מכירות בחברת גלאור: “שיתוף הפעולה הפורה וההדוק עם חברת אופרן, תוך שילוב הרמה הטכנולוגית הגבוהה של חברת אופרן והיכולת והניסיון של חברת גלאור, אפשרו יצירת ממשק ב-TravelBooster למערכת הזמנת הרכבים של חברת אופרן והענקת ערך מוסף ללקוחותינו המשותפים. פיתוח הממשק משתלב באסטרטגיה העסקית שלנו למתן מענה מקיף לסוכן הנסיעות באמצעות “שולחן עבודה אחוד” וערוצי הפצה מגוונים. הגמישות, הפשטות והנגישות של כל המידע הנדרש, לביצוע הזמנת רכב הן על ידי סוכני הנסיעות באמצעות “שולחן העבודה האחוד” והן על ידי לקוחותיהם העסקיים והפרטיים באמצעות ערוצי הפצה מגוונים (omni (channel, מאפשר תגובתיות מהירה והענקת חווית נסיעות יוצאת דופן.”

אופיר דנאי, מנכ”ל ובעלים בחברת אופרן: “אופרן משתפת פעולה עם החברות המובילות להשכרת רכב ברחבי העולם, ומתחזקת קשרים מצליחים וארוכי טווח עם מגוון חברות טכנולוגיות גלובליות ומקומיות, הפתרונות שלנו לשוק ה-B2B וה-B2C נחשבים לפתרונות מהרמה הטכנולוגית הגבוהה בעולם, ואנו שמחים להזדמנות לשיתוף הפעולה עם ספק טכנולוגי מוביל כמו גלאור המתאים לאסטרטגיה העסקית שלנו.
אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לגלאור על שבנו אתנו את הממשק עם מערכת ה-“TravelBooster”. זהו ממשק המתוחכם ביותר בשוק והינו בקנה מידה עולמי, אשר מרחיב את התפוצה שלנו אף יותר באמצעות המאגר הנרחב של סוכנים ושותפים המשתמשים במערכת ברחבי העולם.”

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה