כאוס בפריז: פקקי ענק בעקבות השבתת התחבורה הציבורית

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
השביתה היום (שישי), פוגעת משמעותית בקווי המטרו, האוטובוס וה-RER. על פי הדיווחים בעיר נוצרו פקקי ענק. הרכבת מ-CDG תסיים מהלכה בגאר דו-נורד. על פי הדיווחים בתקשורת בצרפת נוצרו היום פקקי ענק באורך של 296 ק"מ

 

שירותי האוטובוסים, המטרו, הטראם והרכבת הפרברית ה-RER המשרתים את בירת צרפת פריז ואת חבל איל-דה-פרנס, המקיף את בירת צרפת, מושבתים באופן חלקי החל מאתמול (12.9.19) בשעה 10 בערב. איגוד העובדים המייצג את עובדי חברת RATP המפעילה את השירותים הללו הודיע על כוונת ההשבתה שתימשך עד יום שבת ב-7 בבוקר.

פרטי השביתה טרם הובהרו אך באתר של RATP הועלה מידע מסייע. קווי המטרו צפויים להיפגע באופן משמעותי כאשר עיקר ההשפעה תהיה בשעות הלחץ, בבוקר ובערב (6:30 – 9:30 / 17:00 – 20:00). בקו הפופולרי 1 (המקביל לנהר הסיין) ו-14 צפויה תנועה רגילה רגילה אך צפוי בהם עומס בשל השבתתם של קווים אחרים.

בקווי מטרו אחרים – 4,7,8 ו-9 תהיה פגיעה משמעותית הן בתכיפות הרכבות והן בשל העובדה שתחנות אחדות יהיו סגורות. הפרעה לתנועה הסדירה תהיה גם בקווים האחרים. בקווי האוטובוס הצפי הוא שהתכיפות תהיה של אוטובוס אחד מתוך שלושה היוצאים לדרכם בימים רגילים.

בקווי ה-RER תהיה הפרעה משמעותית. בתחנות המופעלות בידי עובדי RATP (רובן באזור פריז ובגבולותיה) יפעלו הרכבות רק בשעות השיא (6:30 – 9:30 / 17:00 – 20:00). תחנות RATP ייסגרו מחוץ לשעות אלה. הקו המוליך משדה התעופה שרל דה-גול יסיים מהלכו בגאר דו-נורד ומתחנה זאת הרכבות לכיוון נמל התעופה יצאו מרציפים 30-36.

על פי הדיווחים מצרפת נוצרו היום פקקי ענק בעקבות השביתה.

קווי הרכבת SNCF Transilien צפויים לפעול כרגיל.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.