אם לא היה airbnb, היינו צריכים לשלוח את התיירים בחזרה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
כך אמר הבוקר שר התיירות בוועידת הנדל"ן. לוין: "פברואר 2018 היה יותר טוב מהחודשים הכי טובים בשנים 2015 ו-2016. כלומר, חודש ה- low season היה יותר טוב מחודשי ה-high season בשנים הקודמות....התפוסות במלונות בת"א ברבעון ה-1 יותר מברצלונה, יותר מבפריז"

בכירי ענף הנדל”ן ושוק ההון התקבצו הבוקר (יום רביעי) בוועידת הנדל”ן השנתית של EY ישראל בשיתוף משרד עו”ד שטיינמץ הרינג גורמן ושות’, שהתקיימה בת”א זו השנה ה-11 ברציפות.

יריב לוין, שר התיירות סיפר למשתתפים בפתיחת הכנס: “כשנכנסתי לתפקידי אמרו לי שאין לי שום סיכוי. יקר כאן ויש BDS. סיימנו עם שנת 2017 20% עליה לעומת שנה שעברה. הענף נמצא בצמיחה של 40-50% בכניסת תיירים. חודש פברואר 2018 היה יותר טוב מהחודשים הכי טובים בשנים 2015 ו-2016. כלומר, חודש ה- low season היה יותר טוב מחודשי ה-high season בשנים הקודמות”.

לוין הוסיף ודיבר על המחסור במלונות ומקומות אירוח ואמר: “אנחנו נמצאים בפני אתר משמעותי: לאחר מספר שנים של סטגנציה יש עליה אדירה במספר התיירים אבל ללא מענה מתאים של מקומות אירוח. אני תומך באופן מוחלט בקיומו של airbnb. אם לא היה את זה, היינו צריכים לשלוח את התיירים בחזרה. יש לנו לא רק מחסור בתיירים, אלא גם ובעיקר מחסור במקומות אירוח. אכסניות כמעט ואין וכאשר נמצאים בעידן של טיסות מוזלות ומחירי מלונות גבוהים קשה מאוד למכור את ישראל לתיירים. אנחנו זקוקים להרבה יותר חדרים. התפוסות במלונות בת”א ברבעון הראשון עלו ב- 8% והגיעו ללמעלה  מ-83% תפוסה, כשהנתונים האמייתיים מדברים על קרוב ל-90%. יותר מברצלונה, יותר מבפריז”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.