'וולדורף אסטוריה' יעצב את קו הרקיע החדש של מיאמי

מותג היוקרה של רשת הילטון מגיע לראשונה למיאמי והמלון יתנשא לגובה של כ-320 מ' ויכיל 140 חדרי מלון ו-400 דירות יוקרה בשדרת ביסקיין בעיר. "מיאמי היא היעד המושלם למותג היוקרה של וולדורף אסטוריה" אמר נשיא החטיבה האמריקאית של רשת הילטון

מיאמי ביץ' . צלום 123rf

מותג המלונאות היוקרתי, וולדורף אסטוריה, עומד, תרתי משמע, לתת את רישומו בעיר מיאמי, באמצעות גורד השחקים החדש, שיתנשא לגובה של 1,049 רגל (כ-320 מ') בשדרת ביסקיין המרכזית בעיר.

כשיושלם המבנה המונומנטלי של 'וולדורף אסטוריה' במיאמי הוא יהיה הבניין הגבוה בעיר ויכלול 140 חדרי מלון ו-400 דירות יוקרה.

המבנה הייחודי הוא מיזם משותף של קבוצת Property Markets מניו יורק, Greybrook Realty Partners מטורונטו וחברת העיצוב המקומית S2 Development ממיאמי.

צילום: shutterstock

"אנחנו נרגשים מאד לשתף פעולה עם קבוצות הנדל"ן המפורסמות ולהקים את הוולדורף אסטוריה הראשון במיאמי" אמר דני יוז, נשיא החטיבה האמריקאית של הנהלת הילטון. "מיאמי היא היעד המושלם למותג היוקרה של וולדורף אסטוריה".

רשת מלונות הילטון מפעילה כיום 30 מלונות של מותג היוקרה וולדורף אסטוריה, רובם בארצות הברית, כשמלון הדגל הוא המלון הניו יורקי המפורסם, וגם ירושלים זכתה לפני שנים אחדות לוולדורף אסטוריה משלה.

מכירת הדירות במבנה המלון הייחודי במיאמי אמורה להכניס כמיליארד דולר, להערכת החברות המפתחות את המבנה יוצא הדופן, שציינו כי "מיזם השותפות הוא ציון דרך חשוב בתעשיית הנדל"ן והאירוח במיאמי".