וירג'ין אטלנטיק חושפת: Red Velvet

חברת התעופה הבריטית שתתחיל לטוס בחודש הבא לישראל, מציגה את עיצוב הפנים החדש של מטוס האיירבוס A350-1000 הראשון שלה מתוך 12 המצטרפים לצי מטוסיה. כפי שכבר שפורסם בפספורטניוז, המטוס יפעל בין היתר בקווי הטיסות היומיות שמפעילה החברה מניו יורק ללונדון

צילום: יח"צ

חברת התעופה Virgin Atlantic מתחדשת.

כזכור, החברה הבריטית תפעיל החל מתאריך ה-10 לספטמבר את מטוס האיירבוס A350-1000 שמצטרף לצי מטוסיה, כפי שכבר פורסם בפספורטניוז. המטוס החדש יפעל בטיסות מלונדון הית'רו לניו יורק, והנוסעים הישראליים יוכלו לטוס בו בטיסות ההמשך לניו יורק.

בשבוע האחרון השלימה החברה את המסירה של מטוס האיירבוס הראשון שלה, אחד מתוך 12 המטוסים שהוזמנו על ידה בעסקת הרכישה מול יצרנית המטוסים איירבוס ופרסמה לכבוד כך סרטון החושף את עיצובו של המטוס מבפנים. המטוס נמצא כרגע בשלבי ההכנות האחרונים לקראת טיסת הבכורה שלו, וכמיטב המסורת של חברת התעופה הבריטית כבר הוענק לו השם: Red Velvet.

צילום: יח"צ

המטוס ועליו ואלמנטים עיצוביים מתקדמים וייחודיים: כך למשל, המושבים במחלקת ה-Upper Class החדשה הם למעשה סוויטות סגורות למחצה המסודרות ב-11 שורות של ארבעה מושבים במתכונת של 1-2-1. ברוחב של 50 סנטימטר ומיטה שטוחה הנפתחת לאורך של שני מטרים, כולל כל תא במחלקת ה-Upper Class.

צילום: יח"צ

במטוס מחלקת Premium ובה 56 מושבים הפרוסים על פני שבע שורות בתבנית של 2-4-2 המאובזרים במערכות בידור מתקדמות הניתנים להפעלה באמצעות מכשירי הניידים של הנוסעים. 235 המושבים הנוספים במחלקת ה-Economy  יסודרו במפרט של 3-3-3.

עסקת הרכישה, תושלם במלואה עד סוף שנת 2021 עם מסירת כל 12 המטוסים. המטוסים החדשים יופעלו על ידי מנועי רול-רויס טרנט XWB , הצפויים להפחית בכ-30% את רמת פליטות הגזים הרעילים מהמנוע לצד הפחתה של כ-50% ברמת הרעש.

לצפיה במטוס החדש צפו בסרטון

 

ידעיות אחרונות על וירג'ין אטלנטיק:

מתלהטת התחרות בין וירג'ין ובריטיש איירוויס על השוק הישראלי.
הקרב על הטיסות בקו ת"א-לונדון.
וירג'ין אטלנטיק קבעה את משכנה החדש בישראל.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה