וירג'ין אטלנטיק קבעה את משכנה החדש בישראל

חברת התעופה הבריטית מעלה הילוך ונערכת לקראת פתיחת קו הטיסות הסדירות שיצאו מנתב"ג לשדה התעופה היתרו החל מה- 26 בספטמבר 2019. המנהל המסחרי של החברה Nick Bettles, הגיע כבר לישראל ויעבוד בשיתוף ה-GSA של החברה בישראל. היכן בחרה החברה למקמם את ממשרדיה?

Nick Bettels. צילום: 123rf ויח"צ

חברת התעופה וירג'ין אטלנטיק מעלה הילוך לקראת פתיחת קו הטיסות הסדירות מתל אביב ללונדון.

לאחר מינויו של יונתן בוברוב מי שהיה מנכ"ל חברת לוט בישראל בשנים האחרונות לתפקיד מנהל הלקוחות של החברה, נמצאת החברה כעת בשלבים הסופיים של גיוס מצבת העובדים.

החברה, שכרה לאחרונה משרדים במתחם העבודה LABS בקומות העליונות של מגדל עזריאלי-שרונה.

כפי שכבר פורסם בפספורטניוז, NICK BETTLES (ניק בטלס), שמונה לתפקיד המנהל המסחרי של החברה בישראל, בטלס, יהיה אמון על פיתוח הפעילות המסחרית של החברה באזור ויעבוד בשיתוף עם חברת APG ISRAEL, מקבוצת ממן, שנבחרה לספק עבורה את כל שרותי הקרקע לנוסעים ולמטוסים ולנהל עבורה את מערך השרות והמכירות בישראל (GSA). בטלס, כיהן בשורה של תפקידים ניהוליים במשרדים הראשיים של החברה בניהם מנהל המכירות של השוק האירופאי, והוא בוגר בהצטיינות מטעם אוניברסיטת לידס.

וירג'ין כבר העלתה לכל מערכות ההזמנות את המחירים שלה לטיסות, והיא צפויה להתחיל בטיסה יומית ב-26 בספטמבר 2019, לפני ראש השנה ועונת החגים.  וירג'ין תפעיל בקו שבין תל אביב ללונדון את המטוס המתקדם איירבוס 330 A עם תצורה ארוכת טווח (LONGHAUL), שבן היא מציעה את מחלקת התיירות, מחלקת פרימיום אקונומי ומחלקת העסקים.

וירג'ין אטלנטיק נוסדה על ידי ריצ'רד ברנסון לפני 34 שנים. היום היא נושאת 5.4 מיליון לקוחות בשנה, מעסיקה מעל 10,000 אנשים ברחבי העולם ומפעילה צי של 46 מטוסים המשרתים 26 יעדים על פני ארבע יבשות. יחד עם שותפות במיזם משותף וירג'ן אטלנטיק ודלתא אייר ליין מפעילות רשת טרנסאטלנטית מובילה בין בריטניה לארה"ב – הכוללת 38 טיסות ביום עם חיבורים ליותר מ -200 ערים ברחבי ארה"ב והעולם.

 

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה