וירג'ין נערכת לתחילת הטיסות הישירות לישראל

חברת התעופה מתגברת את מערך הניהול בארץ, ולאחר מינויו של ניק בטלס לתפקיד המנהל בישראל מינתה מנהל לקוחות ישראלי לצידו. וירג'ין אטלנטיק צפויה להתחיל בטיסה יומית ב-26 בספטמבר 2019, לפני ראש השנה ועונת החגים

צילום: וירג'ין אטלנטיק

 

חברת התעופה הבריטית וירג'ין אטלנטיק ממשיכה להיערך לקראת הפעלת הקו החדש בין נתב"ג לנמל העופה הית'רו שבלונדון. 

החברה הבריטית שתיוצג בישראל ע"י קבוצת ממן תעופה, צרפה לאחרונה לשירותיה את יונתן בבורוב, מי ששימש עד לאחרונה כמנהל הסניף הישראלי של חברת לוט איירליינס.

בוברוב, ישמש כמנהל הלקוחות של החברה בישראל כאשר את את הסניף הישראלי של וירג'ין ינהל ניק בטלס הבריטי (Nick Bettles) שהעתיק את מקום מגוריו מבריטניה לישראל.

וירג'ין מתכננת לנגוס נתח משמעותי לא רק בקו שבין תל אביב ללונדון, אלא גם בקווים שמעל האטלנטיק, במיוחד ליעדים בארה"ב וקנדה.

וירג'ין כבר העלתה לכל מערכות ההזמנות את המחירים שלה לטיסות, והיא צפויה להתחיל בטיסה יומית ב-26 בספטמבר 2019, לפני ראש השנה ועונת החגים.  וירג'ין תפעיל בקו שבין תל אביב ללונדון את המטוס המתקדם איירבוס 330 A עם תצורה ארוכת טווח (LONGHAUL), שבן היא מציעה את מחלקת התיירות, מחלקת פרימיום אקונומי ומחלקת העסקים.

כחלק מן ההיערכות לכבוש במיוחד נתח מהשוק העיסקי, קבעה וירג'ין כי הטיסות מישראל ינחתו בלונדון בשעות הצהריים המוקדמות, כדי שהנוסעים שיוצאים מישראל יוכלו בקלות לעבור לטיסות ההמשיך, ובמיוחד לניו יורק, בוסטון, מיאמי, לוס אנג'לס ועוד עשרות יעדים אחרים.

על רקע כניסתה של וירג'ין לפעילות בישראל נערכות גם המתחרות שלה, ובמיוחד חברות התעופה אל על ובריטיש איירווייס, להפעיל את המטוסים החדישים ביותר שלהם. אל על, המפעילה כיום כמה טיסות מידי יום מתל אביב לנמלי התעופה הית'רו ולוטון שליד לונדון, ולמנצ'סטר, החליטה להכניס לקו זה גם את מטוס הבואינג 787 דרימליינר החדש ביותר.

בריטיש איירוויס המפעילה 3 טיסות ביום מנתב"ג ללונדון, הודיעה כבר כי תכניס לקו שבין נתב"ג להית'רו את המטוס החדיש ביותר שלה בצי, מטוס האיירבוס 350-1000 שבו תאים אישיים במחלקת העסקים.

לפספורטניוז נודע כי חברת וירג'ין תפעיל פעילויות שיווקיות נרחבות ללקוחות הסופיים אך גם בפעילויות שיווקיות למול סוכני הנסיעות.  בין השאר תכנס החברה כנסים איזוריים של סוכני נסיעות, במטרה להציג בפניהם את המוצר החדש שמגיע לארץ של וירג'ין.

הקליקו כאן לקריאה עוד על הקרב והתחרות בקו ללונדון 

 

התחרות על הקו ללונדון עולה מדרגה. צילום: פספורטניוז

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נושאים שמוזכרים בידיעה