ועד טייסי אל על המודח: “מקווים שהחברה והטייסים ייצאו מהמשבר מחוזקים יותר”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ניר ראובני, יו"ר ועד טייסי אל על המודח, במסר לעמיתיו הטייסים: "שמענו את הקולות המבקשים לאפשר הליך בחירות לוועד חדש ולבטל את פעילות ועד הפעולה ואנחנו נענים להם. הייתה לנו הזכות לייצג את אצ"א באחת התקופות הקשות"
איגוד הטייסים
צילום: 123rf

לאחר שפוטר על ידי הנהלת אל על, ניר ראובני, יו”ר ועד טייסי אל על המודח, שלח מסר לעמיתיו הטייסים. וכך כתב ביחד עם חברי הוועד, רועי גיל, ג’קי לימור ואופיר יפה, שהודחו אף הם מתפקידם בוועד:

“חברים שלום, אנחנו מודים לאצ”א (אנשי צוות אוויר) על התמיכה הרבה שזכינו לה בשנה האחרונה. שמענו בימים האחרונים גם את הקולות שמבקשים לאפשר הליך בחירות לוועד חדש ולבטל את פעילות ועד הפעולה ואנחנו נענים להם. הייתה לנו הזכות לייצג את אצ”א באחת התקופות הקשות של ענף התעופה. מאמינים ומקווים שהחברה ואצ”א ייצאו מהמשבר מחוזקים יותר. כוחנו באחדותנו”.

נזכיר כי רגע לפני הפיצוץ הגדול, ועד טייסי אל על, שהודח לא מכבר ע”י ההסתדרות, הודיע להסתדרות כי יפסיק לפעול רגע אחרי שההסתדרות הודיעה כי תקיים בחירות לבחירת ועד חדש לייצוג טייסי החברה. בעקבות הסכמתם לזוז הצידה, ההסתדרות ביקשה מהנהלת החברה שלא לערוך בירור משמעתי לראובני.

הוועד המודח בראשות היו”ר ראובני, יצא בזמנו באופן גלוי נגד בעלת השליטה לשעבר, תמי מוזס-בורוביץ’ וגם הנהלת אל על הנוכחית רצתה לפטרו נוכח ההתנהלות הוועד בראשו עמד.

בתלונה של אל על נגד ראובני נאמר בין השאר, “בשבועות האחרונים העובד המודח מתפקידו בוועד העובדים, ממשיך הוא וה’ועד’ המודח שבראשותו להציג עצמו ולפעול כ’ועד אצ”א’ כלפי ציבור העובדים, החברה וגורמים חיצוניים. נותן הנחיות והוראות לעובדים ללא סמכות ובניגוד להסכמים ולהנחיות וכוונות החברה ואף, כחלק מפעילות אותו ‘ועד מודח’ מאיים גם במפורש על החברה, מתוצאות אי המשך התנהלות מולו ומול חבריו המודחים כ’ועד עובדים עצמאי’, תוך דרישה או ‘הצעה’ לפעול מול אותו ‘ועד מודח’ באופן עצמאי ודיסקרטי”.

עוד נטען נגד ראובני כי היה אחראי ל “מתן הנחיות לציבור הטייסים שלא להישמע להנהלה ולא לקיים שיח עם המנכ”ל ויו”ר החברה. זאת, תוך איום לפיו אם החברה לא תשמע לדרישות ה’ועד’ המודח שבראשותו הם ימנעו את קיום השיח”.

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “ועד טייסי אל על המודח: “מקווים שהחברה והטייסים ייצאו מהמשבר מחוזקים יותר””

  1. אא

    אני לא יודע אם זה בגלל הועד אך אל על זה כבר שנים שלא נתנה דעת לציבור הנוסעים שלה אם זה במחירים , בשרות , ובכלל בציבור שמחזיק כרטיס מועדן
    אני מקווה שתשכיל לעשות זאת עם ננהל חדשה שלצערי ובצדק הצטרכה להיפטר מחלק העובדים שהחזיקו את החברה כאילו זה שלהם
    בהצלחה אל על

  2. שיפוצניק

    ברגע שהועד התכופף פעם אחת להנהלה החדשה ולהסתדרות הכוחנית גמרנו נגמר הסיפור שלהם . הם מחוקים לעד …תמיד יזכרו בחברה שכאשר הולכים על הראש הם מתקפלים . ראובני היה צריך להכריז מלחמת חורמה עד הסוף להיות או לחדול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.