ועד טייסי אל על: “צר לנו שלמרות הניסיונות לקדם פתרונות, להנהלה יש זמן”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
ועד טייסי אל על מפרסם הערב תגובה בה דוחים הטייסים את הטענות לאחריותם להפסדים ברבעון הראשון של החברה בשנת 2016. כזכור, מהדוחות הכספיים של החברה כפי שהתפרסמו היום מהם עולה כי הפסד החברה ברבעון הראשון של 2016 גדל ב - 33% לעומת אשתקד

ועד טייסי אל על מפרסם הערב ( חמישי), הודעה בתגובה לפרסום הדוחות הכספיים של אל על הבוקר, מהם עולה כי נרשמה עליה של 33% בהפסדי החברה לעומת התקופה המקבילה אשתקד.
בהודעה כפי שנמסרה על ידי דובר וועד הטייסים דוחים האחרונים את הטענות לאחריותם להפסדי חברת התעופה ברבעון הראשון של השנה . בהודעה נאמר בין היתר כי : “הפלת האחריות על טייסי החברה היא הדרך הרגילה בה מתנערת ההנהלה מאחריותה לניהול ולמצב. ניהול שגוי של הנהלת אל על, בעיקר בתכנון הטיסות והצבת הצוותים, תוך התעלמות ממגבלות שהכניסה ההנהלה בעצמה להסכמי העבודה, תרמו להפסדים. החלטה מודעת לחכור מטוסים, תוך פגיעה בנוסעים, והתעלמות ההנהלה מהצעות רבות לתיקון ההסכם שאינו מתאים, גרמו לעלויות של עשרות מיליוני דולרים מיותרים ולירידה ברווחי החברה. כל טייסי אל על מתגייסים ומתייצבים לטיסות הקבועות להם בלוח הטיסות ומבצעים גם טיסות רבות נוספות. טייס ממוצע באל על עובד כבר למעלה משנה ב-150% משרה ואף למעלה מכך. ברור שסיום החכירות ייטיב כלכלית עם החברה ובוודאי שייטיב עם הנוסעים. צר לנו שלמרות הניסיונות לקדם פתרונות, להנהלה יש זמן, והיא ממשיכה בחכירת המטוסים המיותרת, תוך ניסיון להפיל את האחריות לתוצאות על טייסי החברה”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה