זינוק במספר הישראלים המבקרים באזרבייג'ן

47 אלף ישראלים ביקרו באזרבייג'ן בשנת 2019 – גידול 17.3% לעומת 2018. סמנכ"ל לשכת התיירות של אזרבייג'ן: "המאמצים שלנו נושאים פרי. עם טיסות ישירות, בטווח של רק שלוש שעות מתל אביב לעיר הבירה באקו"

כמו בונציה- באקו. צילום 123rf

 

אזרבייג'ן ממשיכה בתאוצה משמעותית בקרב התיירים הישראליים.

 כ-47 אלף ישראלים ביקרו במדינה בשנת 2019 (לעומת 40 אלף ב-2018), גידול של 17.3%, מתוכם מספר שיא של 6450 ישראליים ביקרו במדינה בחודש יוני. 

סמנכ"ל לשכת התיירות של אזרבייג'ן, בהרוז אסגארוב, המבקר בישראל במסגרת השתתפותה ביריד התיירות IMTM: "ישראל ממשיכה להוות עבורנו מדינה חשובה. מי שכבר ביקר באזרבייג'ן התאהב בה בעיקר בגלל שפע הניגודים, האושר התרבותי והאדריכלי, המטבח האותנטי ועיר הבירה המודרנית. אסאגוב הוסיף ואמר: "המאמצים שלנו נושאים פרי. עם טיסות ישירות, בטווח של רק שלוש שעות מתל אביב לעיר הבירה באקו, ירוויחו הישראלים חוויה תרבותית ייחודית במחירים אטרקטיביים, שתדבר אל ליבם של אלה השוקלים חופשה קצרה או ארוכה".

בתשעת החודשים הראשונים של 2019, מעל 15 אלף ישראלים שהו בארבייג'ן בין 4-7 לילות, 13.5 ישראליים בין לילה 1 לשלושה לילות, והיתר 8 לילות ויותר. (4.5 לילות בממוצע).

כמו כן ממשיך קמפיין לשכת התיירות הממשלתית של אזרבייג'ן תחת הכותרת  Take another look at Azerbaijan, הקורא לישראלים לבוא ולבקר בה.

רוצים לדעת מדוע התיירים מטורפים על בירת אזרביג'יין? הקליקו כאן – מפצחים את הקסם של באקו

נושאים שמוזכרים בידיעה