זעם בקרית אונו: “מדוע לא מטהרים את ביה”ס אליו הגיע הקורונה?”

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
הורים לתלמידים הלומדים בביה"ס "אביגדור ורשה" שבו עובדת סגנית המנהלת שחלתה בקורונה מלינים על התנהלות העירייה ומשרד הבריאות. "עיריית קרית אונו בתגובה: "אנחנו פועלים על פי הנחיות משרד הבריאות וערוכים לכל תרחיש"

זה היה רק עניין של זמן עד שנגיף הקורונה “יעשה עלייה” מהעיר אור יהודה לעיר השכנה קרית אונו. רבים מתושבי קרית אונו נוהגים לערוך קניות באור יהודה בכלל ובפיראט האדום לקראת חג פורים בפרט.

תסריט האימים הפך אתמול למציאות מבהילה כשפורסם כי סגנית מנהלת בית הספר “אביגדור ורשה” בקרית אונו נדבקה בנגיף לאחר שביקרה בחנות הפיראט האדום שבעליה חזר מאיטליה שם נדבק בנגיף. היא ו-27 מתלמידיה נשלחו לבידוד, אבל את הורי יתר תלמידי בית הספר – זה ממש לא מרגיע, נהפוך הוא.

“הורים מסתמסים בהיסטריה”, אמרה לפספורטניוז אם שבנה לומד ב”אבגידור ורשה”. “למה לא ניתנה הנחיה גורפת של משרד הבריאות לא לשלוח את הילדים עד שביה”ס יעבור טיהור”, הלינה אם נוספת. אם אחרת, העובדת בענף התיירות, הוסיפה: “לא הגיוני שמשרד הבריאות מוציא מצד אחד הנחייה גורפת שלא לטוס ומכניס ענף שלם להפסדים, ומצד שני לא ממהר להוציא הנחיה לטהר את ביה”ס ומעמיד בסיכון בי”ס שלם של 650 תלמידים. אנחנו מצפים מראש העיר להפעיל שיקול דעת ולפעול בלי לחכות להנחיות שלא מגיעות בזמן”.

לשאלת פספורטניוז מדוע ראש העיר לא נתן הנחיה שלא לשלוח ילדים ולטהר את ביה”ס, השיב דובר העירייה: “אנחנו פועלים על פי הנחיות משרד הבריאות” והפנה אותנו לדף של העירייה בפייסבוק שם נכתב כך היום: “כדי ליצור בהירות לכולם, אנו רוצים לעדכן אתכם שסגנית מנהלת בית ספר אביגדור ורשה בעיר שלנו אושפזה הלילה בבידוד בבי”ח שיבא לאחר שביקרה בחנות הפיראט האדום באור יהודה והייתה בבידוד ביתי מאז יום שישי. תלמידי כיתת החינוך שלה ומורות שהיו איתה במגע (מעל 15 דקות במרחק של פחות משני מטר) נכנסו לבידוד ביתי גם הם. בשעה הקרובה נעביר לידיעתכם את ההוראות המפורשות שנקבל ממשרד הבריאות. אנחנו ערוכים כאן לכל תרחיש”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה