חברת התעופה הוייטנאמית Bamboo צפויה לטוס לישראל

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
Bamboo Airways בוחנת את האפשרות לפתוח קו טיסות מהאנוי לתל-אביב. החברה החלה את פעילותה לפני פחות משנה והיא זיהתה את ישראל כשוק מבטיח לתיירות נכנסת. על פי הנתונים, 32,000 ישראלים טסו לוייטנאם בשנת 2018

חברת התעופה הוייטנאמית Bamboo Airways בוחנת אפשרות לפתוח קו טיסות מהאנוי לתל-אביב. ידיעה על כך התפרסמה באתר האינטרנט Simpleflying.

במבו איירווייס (bamboo airways) החלה את פעילותה לפני פחות משנה וטיסתה המסחרית הראשונה הייתה ב-16 בינואר 2019, קווי הטיסה העיקרים והראשונים שלה היו למדינות השכנות ולפי דיווחים שונים החברה ראתה ברכה בעסקיה.

חברת התעופה הוייטנאמית הזמינה 28 מטוסי דרימליינר (בואינג 787-9) והשבוע קיבלה את מטוסה הראשון המיועד לטיסות לטווח הארוך. זה תואם את הודעתה של החברה מלפני מספר שבועות שבכוונתה לפתוח קווי תעופה אך מחוץ לאסיה. הקו הראשון יהיה מהאנוי למלבורן שבאוסטרליה, כפוף לאישורים רגולטוריים.

 

האנוי, וייטנאם. צילום: 123rf

 

הודעה לעיתונות שפרסמה חברת התעופה בחודש שעבר חושפת שהנתיב הפוטנציאלי הבא שלה יהיה לנתב”ג. במבו איירווייס זיהתה את ישראל כשוק מבטיח לתיירות נכנסת. על פי הנתונים, 32,000 ישראלים טסו לוייטנאם בשנת 2018 ומספר זה עלה ב-2019, וזאת על אף העובדה שאין קווי תעופה ישירים בין המדינות.

במקביל, כך מדווח האתר, מבקשת ישראל להביא חברות תעופה נוספות לטוס אליה. ישראל מציעה תמריץ של 250,000 אירו לחברות תעופה המפעילות טיסות שבועיות לישראל וכ-500 אלף אירו לחברות שטסות פעמיים בשבוע.

שגרירות ישראל בהאנוי מילאה תפקיד חשוב במאמץ להפעיל טיסות ישירות בין ישראל לוייטנאם. האתר מצטט את שגריר ישראל, נדב אשקר, שאמר: “אני מאמין שכרטיסים להאנוי יימכרו היטב בישראל, ואני אהפוך לאחד הקונים הראשונים”.

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.