חדש בנתב”ג: שעון ממונע ענק של שלמה SIXT

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
אם לא יצא לכם לעבור בימים האחרונים בנתב"ג, נספר לכם שקבוצת הרכב שלמה SIXT הציבה בכניסה לדיוטי פרי שעון דיגיטלי ממונע ענק שאת מחוגיו יוצרים רכבי החברה. על מאחורי הקלעים של השעון ואיך הוא נראה - צפו

בכניסה למתחם הדיוטי פרי בנמל התעופה בן גוריון ניצב בימים אלה שעון דיגיטלי ממונע ענק שאת מחוגיו יוצרים עשרות רכבים.

מאחורי השעון מושך תשומת הלב הזה, עומדת קבוצת הרכב שלמה. פנינו לבועז יעקובי, סמנכ”ל השיווק והמכירות של שלמה SIXT לקבל הסבר על מאחורי הקלעים של השעון. לדבריו, את השעון, הנחשב לשעון הממונע הגדול בעולם, יזמה הקבוצה בהפקה חסרת תקדים של יצירת שעון דיגיטלי בגודל 24 מטר מרובע, עם עשרות רכבים שצולמו בזמן אמת. בשוט אחד, שנמשך 24 שעות וצולם ממנופים בגובה 40 מטרים, בכוריאוגרפיה מדהימה ובתיאום מושלם, הרכיבו שוב ושוב עשרות מכוניות את ספרות השעון הדיגיטלי של שלמה”.

עוד נמסר כי הפקת הפרויקט נערכה שבועות מספר, במהלכם אנשי ההפקה עשו ימים כלילות בתכנון כוריאוגרפיה ממשית לצורך תזמון מושלם של כניסת המכוניות, יצירת הספרות ויציאתן לקראת השינוי בספרות בכל דקה ודקה. בצילומים מתועדת פעילות בלתי פוסקת של הנהגים לתחזוקת הרכבים הכוללת ניקיון, בדיקת מכללים וכיוצא בזה, כך שהצופים יוכלו לחזות בכל זמן ביממה בפעילות המתרחשת סביב ספרות השעון. בצילומים שנמשכו 24 שעות ברציפות השתתפו עשרות נהגים, ניצבים ואנשי צוות. זאת ועוד, אומרים בקבוצת שלמה כי בפרויקט זה ביקשה הקבוצה להמחיש את חזונה תחת הסיסמה “תמיד כן”  – לעמוד לרשות הלקוחות 24 שעות ביממה.

לדברי יו”ר קבוצת שלמה, אסי שמלצר, “קבוצת שלמה ממשיכה בעשייה ובחזון כקבוצת הרכב הגדולה בישראל, בחדשנות, בטכנולוגיה ובחשיבה בענק. ככזו, הקבוצה יזמה את הפרויקט האדיר הזה, שמסמל בדיוק את אותם ערכים בהם אנו משקיעים כבר מספר שנים – דיוק, שירות מסביב לשעון והובלה. אני גאה בפרויקט הייחודי הזה, שנוצר הודות להפקה חסרת תקדים ושוברת שיאים שכמותה לא נראתה עד כה בעולם”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה