חדש בעיר: מלון "דה ורה" נפתח בת"א

מלון בוטיק נוסף נפתח בתל אביב: מלון דה ורה. הלוקיישן: בלב העיר הלבנה; העיצוב: לעילא ולעילא; המחיר: 1,400-700 שקל ללילה; והתפוסה: מלאה. דני תמרי, מנכ"ל והבעלים: "יש מקום לכולם. שואפים לפתוח מלון בוטיק גם באילת"

 

מלונות בוטיק צצים במדינת תל-אביב כפטריות אחרי הגשם. אתמול (ב') הושק אחד נוסף: מלון "דה ורה" ברחוב לילינבלום 27.

בדומה למלונות בוטיק אחרים בעיר, בעיקר בגבולותיה של ה"עיר הלבנה", גם "דה ורה" עומד בכל הפרמטרים שהופכים מלון קטן למלון בוטיק: הלוקיישן: מרכזי עם אמירה אורבנית; מספר החדרים: מצומצם, 39 בסך הכל; העיצוב: לעילא ולעילא עד הפרטים הקטנים; המחיר: עד 1,400 שקל ללילה; וסיפור הקונספט: ברוח התקופה תחת הסלוגן a local anthology. קרי, אנתולוגיה (אסופה) מקומית – חיבור של יצירות של אמנים מקומיים שונים למכלול אחד, תחת קורת גג אחת. החל מסבונים ומוצרי טיפוח אורגניים בחדרי האירוח המיוצרים על ידי חברת "ערוגות" האורגנית מנתיבות ועד מנורות זכוכית הום מייד שמנופחות על ידי אמן תל-אביבי מוכשר, אוהד בניט. לסיפור העכשווי מתווסף גם הסיפור ההיסטורי: המבנה המקורי בשטח עליו בנוי המלון היה "גלעד" – בית היולדות הראשון של תל-אביב שהוקם בשנות ה-20 של המאה הקודמת. בשנות ה-50 נבנה על חורבותיו של בית היולדות בניין משרדים של חברת הבנייה "משהב". ואילו, גב הבניין נושק לרוטשילד 16, בו הכריז בן גוריון על הקמת המדינה.

אז נכון, שהחדרים קטנטנים – חלקם 17 מ"ר והגדולים שבהם 24 מ"ר – אבל העיצוב המוקפד (בניצוחו של המעצב ירון טל) והאווירה האינטימית שהם משדרים – מחפים על החיסרון. החדרים מגיעים ב-4 קטגוריות: חדר קלאסי, דלוקס, סופיריור וחדר גן עם שתי מרפסות.

המלון, ששימש בעבר כבניין משרדים, מציע גם לובי מעוצב עם שוס: מכונה למזיגת יין מקומי בחינם בקונספט של לגום ככל יכולתך. אבל גולת הכותרת של המלון נמצאת בטופ: גג עם תצפית פנורמית על גורדי השחקים של העיר. בגג האורחים מוזמנים להשתזף או לתרגל יוגה. בהמשך השנה צפויים להיפתח במלון בר וחדר טיפולי ספא. זאת ועוד, המלון מציע (בתשלום) סיורים קונספטואליים שונים בתל אביב, כמו למשל סיור קולינרי בשוק לוינסקי המרוחק כ-5 דקות הליכה מהמלון.

על כל התזמורת הזו מנצח, דני תמרי, המנכ"ל והבעלים. עד לא מזמן הנ"ל ניהל את רשת מלונות הבוטיק בראון, שבאחרונה הודיעה שהיא בדרכה לבורסה לניירות ערך. "בראון פרגנו לי בדרכי העצמאית", אמר לנו תמרי. "ייקח לנו עוד הרבה זמן להגיע לאן שבראון נמצאים היום אבל אני והשותף שלי, בהחלט שואפים לרשת".

לדבריו, הכוונה/שאיפה היא לפתוח מלון חדש בכל 3-4 שנים. "את המלון הבא בטוח נפתח בתל-אביב ואת הבא אחריו בירושלים". ובתשובה לשאלתנו היכן יפתח המלון הרביעי, אחרי ירושלים, תמרי הפתיע עם התשובה הבאה: "אילת היא מקום מבוזבז ויש מקום לפתוח בה מלון בוטיק בסטנדרטים של תל-אביב. גם בגליל". וכן, לדבריו, בהחלט "יש מקום לכולם".

 

מלון דה ורה. צילומים: אסף פינקוט

 

דני תמרי, מנכ"ל מלון דה ורה. צילום: תמר מצפי

נושאים שמוזכרים בידיעה