חוזרים לטוס: חברות התעופה האמריקאיות מחייבות את כל הנוסעים בחבישת מסיכת פנים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברות התעופה האמריקאיות החלו לפרסם הנחיות לציבור הנוסעים האמריקאי שמגיע לטיסות הפנים בארה"ב. אמריקן איירליינס, יונייטד, דלתא איירליינס וסאות'ווסט מציינות כי חבישת מסיכות הפנים הינה חובה לכל נוסע ויונייטד הודיעה כי תספק בעצמה לנוסעים שיצטרכו מסיכה
מסיכה בשדה התעופה
צילום: 123rf

בארצות הברית כבר חושבים על היום שאחריי , וחברות התעופה הגדולות והבינוניות במדינה כבר הודיעו כי תחייבנה את כל הנוסעים בטיסותיהן בחבישת מסכות פנים.

3 החברות הגדולות בארה”ב, אמריקן איירליינס, דלתא איירליינס ויונייטד איירליינס כבר פרסמו את ההנחיות החדשות ואליהם הצטרפו גם חברות התעופה אלסקה איירליינס, חברת הלואו קוסט האמריקאית פרונטיר איירליינס, סאות’ווסט וחברת ג’ט בלו שהייתה הראשונה שהצהירה כי תחייב כל נוסע לבוש מסיכת פנים.

בהודעה שמפרסמת היום חברת יונייטד איירליינס, היא מציינת כי החל מה-4 במאי כל הנוסעים מחוייבים בחבישת מסיכה וכי גם צוות הדיילים נדרשים לחבוש מסיכות פנים. בנוסף, החברה מציינת כי היא תעמיד לרשות נוסעים המעוניינים מסיכות שיסופקו על ידי צוותי יונייטד לפני שיעלו לטיסה.

גם חברת דלתא איירליינס הודיעה כי תחייב החל מה-4 במאי, חבישת כי תחייב כל נוסע בחבישת מסיכות פנים כבר בצ’ק אין בשדה התעופה.

אמריקן איירליינס הודיעה כי תחייב את חבישת המסיכה לכל הנוסעים החל מה-11 במאי. חברת סאות’ווסט אף פרסמה באתר האינטרנט שלה שורת נהלים חדשים שהיא נוקטת מעתה ובינהם, עריכת הצ’ק אין בקבוצות של עד 10 אנשים לפני כל טיסה, כאשר יתר הנוסעים ימתינו במקום מרוחק יותר, החברה גם קראה לנוסעים להוריד את כרטיסי הבורדינג ישירות למכשיר הטלפון כבר בביתם. סאות’ווסט גם קוראת לנוסעים לאכול לפני שמגיעים לטיסה כי החברה לא תספק חטיפים, מזון ושתיה לפחות בשלב הראשון של חידוש הטיסות וזאת כדי לצמצם מגיע בין הדיילים והנוסעים.

במקביל, בימים הקרובים מצפים בארה”ב לפרסום הדרישות החדשות של מנהל הטיסה האמריקאי מחברות התעופה בעקבות נגיף הקורונה, מהלך שאמור להחזיר את ביטחון הנוסעים בטיסות הפנים בארצות הברית שצנחו ב-95% בעקבות משבר הקורונה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “חוזרים לטוס: חברות התעופה האמריקאיות מחייבות את כל הנוסעים בחבישת מסיכת פנים”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה