חופשה אירופית: צניחת מחירים במלונות בערים מרכזיות

עפ"י Hotel Price Index, שערך אתר השוואת המחירים טריוואגו, במרבית ערי התיירות הפופולריות חלה החודש הוזלה משמעותית במחירי המלונות. במדריד ובמוסקבה המחירים צנחו ב-41% בממוצע

אמסטרדם. צילום: פספורטניוז

כדאי מאד לנסוע החודש לערי התיירות הפופולריות באירופה. עפ"י בדיקת מחירים, Hotel Price Index, שערך אתר השוואת המחירים טריוואגו, מסתבר שמחירי המלונות הוזלו משמעותית לעומת אשתקד ובערים אחדות אף צנחו באופן דרמטי.

למשל, במדריד, בירת ספרד, המחירים ירדו ב-41% למחיר ממוצע של 90 אירו לחדר זוגי. בפריס נרשמה ירידה של 18% למחיר ממוצע של 138 אירו, וגם באמסטרדם, אחת הערים היקרות באירופה, נרשמה ירידה של 18% למחיר ממוצע של 140 אירו. בליסבון, שהפכה בשנים האחרונות לעיר תיירות פופולרית במיוחד, נרשמה ירידה של 16% למחר ממוצע של 100 אירו ללילה.

רומא ווינה רשמו ירידת מחירים של 13-14%, ואילו במוסקבה נרשמה הירידה החדה ביותר במחירי המלונות, בדיוק כמו במדריד. במוסקבה ישלמו התיירים בממוצע 58 אירו לחדר זוגי, ירידה של 41% לעומת אשתקד.

לעומת ירידות המחירים ברוב הערים המרכזיות באירופה, ביעדים מסוימים, כמו איסטנבול ורייקיאוויק, נרשמו עליות מחירים של 10% ו-7% בהתאמה.

ירידה של 41% במחירי המלונות. צילום: shutterstock

ירידה של 16% במחירי המלונות בליסבון. צילום: 123rf  

 

נושאים שמוזכרים בידיעה