ח”כ שאשא-ביטון: “אם הדברים יהיו תלויים בי, לא יקרה שוב מצב בו משביתים ענף שלם בלי לתת מענה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
יו"ר ועדת הקורונה אמרה את הדברים בכנס של התאחדות סוכני הנסיעות בהשתתפותם של ראשי ונציגי המפלגות השונות. מנכ"לית ההתאחדות: "גאים לארח את נציגי המפלגות כדי לשמוע כיצד הם מתכוונים לפעול לסייע להשיב את הענף לפעילות"
ח
כנס התאחדות סוכני הנסיעות בזום. צילום מסך

לקראת הבחירות לכנסת ה-24 שייערכו ב-23 במארס 2021, מקיימת התאחדות סוכני הנסיעות לראשונה כנס בחירות בזום בהשתתפות ראשי ונציגי המפלגות השונות.

בכנס משתתפים: ח”כ יעקב מרגי, יו”ר וועדת הכלכלה ויו”ר סיעת ש”ס; ח”כ יפעת שאשא ביטון, יו”ר ועדת הקורונה ונציגת סיעת “תקוה חדשה”; ח”כ מיקי לוי, נציג “יש עתיד”; ח”כ אילת שקד, נציגת “ימינה”; ח”כ קרן ברק, יו”ר שדולת התיירות והשדולה לעסקים קטנים ובינוניים ונציגת “הליכוד”; ח”כ אורית פרקש-הכהן, שרת התיירות ונציגת “כחול לבן”; ח”כ עודד פורר, יו”ר השדולה לעסקים קטנים ובינוניים; נציג “ישראל ביתנו”; ח”כ אחמד טיבי, יו”ר תע”ל; ועומר בר לב, נציג מפלגת “העבודה”.

כל אחד מנציגי המפלגות דיבר בנפרד בפני כ-200 סוכני נסיעות המשתתפים בכנס, מציג בפניהם את ה”אני מאמין” שלו ושל מפלגתו עם דגש על המשבר בענף התיירות ועונה לשאלותיהם.

טלי לאופר, מנכ”לית התאחדות משרדי הנסיעות אמרה בפתח הכנס: “לפני כשנה, כשהתחיל משבר הקורונה והענף השתתק מפעילות, איש מאיתנו לא שיער ששנה לאחר מכן עדיין נהייה באותו מצב ושנהייה בעיצומה של מערכת בחירות רביעית. לצערנו, זה המצב. כפי שידוע לכולכם, ההתאחדות פועלת מאז פרוץ המשבר כנושאת דגל המאבק של ענף התיירות המדמם. במסגרת זו אנו גאים לארח כאן את נציגי המפלגות השונות כדי שנוכל לשמוע מהם את משנתם ובמיוחד כיצד הם מתכוונים לפעול כדי לסייע להשיב את הענף שלנו לפעילות”.

ח”כ מרגי חזר והדגיש בדבריו כי ימשיך לפעול ולסייע למען חזרתם של עובדי הענף לפעילות.

ח”כ שאשא ביטון הציגה את עמדתה הברורה כי יש לחזור במהרה לפעילות ולייצר שגרה חדשה של חיים לצד הקורונה והתחייבה בפני הנוכחים כי ככל שהדברים יהיו תלויים בה, לא יקרה שוב מצב בו משביתים ענף שלם מפעילות מבלי לתת לו מענה.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

2 מחשבות על “ח”כ שאשא-ביטון: “אם הדברים יהיו תלויים בי, לא יקרה שוב מצב בו משביתים ענף שלם בלי לתת מענה””

  1. מנהלי התאחדות סוכני הנסיעות הם חבורה של כלומניקים שלא הצליחו להביא את זעקתם הענף לתודעת הציבור אפילו. עכשיו הם “גאים” לארח בזום חבורה נוספת של כלומניקים שנמצאים במערכת בחירות. כשלון מוחלט של התאחדות סוכני הנסיעות בכלל והעומדת בראש בפרט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה