טורקיש איירליינס זכתה באות ‘היהלום’ על בטיחות ובריאות בטיסה

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
האות הייחודי, הנחשב לגבוה ביותר, הוענק לחברת התעופה ע"י האגודה לחוויית הנוסעים של חברות התעופה, APEX ו- SimpliFlying
טורקיש איירליינס
צילום: יח"צ טורקיש אירליינס

בזכות כללי נסיעה בטוחה ואמצעי היגיינה מקיפים עקב מגפת הקורונה, טורקיש איירליינס זכתה באות ‘היהלום’, האות הגבוה ביותר לבטיחות ובריאות, ע”י APEX, האגודה לחוויית הנוסעים של חברות התעופה, ו- SimpliFlying.

האות מוענק בשלוש קטגוריות: זהב, פלטינה ויהלום, על פי אמצעי הבטיחות ואמצעי ההיגיינה, שננקטו על ידי חברות התעופה לנוכח מגפת הקורונה המתמשכת, בבדיקה המקיפה 10 קטגוריות ו-75 נושאים. טורקיש איירליינס השיגה את אות ‘היהלום’ המסמל את רמת הבריאות והבטיחות הגבוהה ביותר.
בין האמצעים שנקטה החברה מאז תחילת המגפה: תהליך צ’ק-אין ללא מגע, יישום ריחוק חברתי בטרמינל, מדידת חום בטרמינל, שירות בדיקות קורונה בשדה התעופה, שמירה על ריחוק חברתי במהלך הטיסה, מתן ערכות היגיינה ומג לנוסעים.

כיוון שהמגפה והשפעותיה עדיין קיימות ברחבי העולם, אמצעי הזהירות עשויים להשתנות בהתאם לתנאים המתהווים, וכיוון שהמאבק במגפה מחייב המשכיות, אמצעי הזהירות והצעדים שנקטו חברות התעופה ייבדקו אחת לשלושה חודשים.
על התוצאות הצהיר יו”ר הדירקטוריון של חברת טורקיש איירליינס, אילקר אייצ’י: “אנו ממשיכים ליישם בקפידה את אמצעי הזהירות המקיפים להיגיינה על מנת להבטיח שנוסעינו יוכלו לנסוע בבריאות ובבטיחות במהלך המגפה. סיפקנו נוחות והרגעה לנוסעים שלנו עם צוותי מומחי היגיינה בטיסות וערכות ההיגיינה שלנו שהוצעו לכל הנוסעים שלנו, יחד עם כל אמצעי הזהירות שננקטו בשדות תעופה ובמטוסים שלנו. אנו שמחים כי ההנחיות שלנו לנסיעה בטוחה השיגו את מעמד ‘היהלום’ הגבוה ביותר. אנו נמשיך לעבוד בכדי לספק את חווית הנסיעה הטובה ביותר האפשרית לנוסעים שלנו”.

ד”ר ג’ו לידר, מנכ”ל APEX , אמר: “טורקיש איירליינס סיפקה בעקביות חוויית נוסעים מדהימה, בטיחות ובריאות ברמת היהלום ללקוחותיה. מראשית מגפת הקורונה טורקיש איירליינס הציגה תוכנית בטיחות בריאותית שלב אחר שלב ברשת רחבה של טיסות ל-127 מדינות. APEX מברכת על המחויבות והחריצות המדהימים של טורקיש איירליינס לבטיחות הנוסעים ברחבי העולם”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

1 מחשבה על “טורקיש איירליינס זכתה באות ‘היהלום’ על בטיחות ובריאות בטיסה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה