טורקיש איירליינס: תשיק קו נוסף לסין

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה הטורקית ממשיכה להתרחב במזרח ותשיק בסוף שנת 2019 קו רביעי במדינה אחרי בייג'ינג, שנחאי וגואנגג'ואו. הקו החדש לשיאן יעלה את חברת התעופה ל-24 טיסות שבועיות לסין

טורקיש איירליינס החלה לטוס לסין עוד בשנת 1999, כאשר היעד הראשון שלה במדינה היה בייג'ינג. החברה מחברת את שיאן לרשת הטיסות שלה, כיעד מספר ארבע של החברה בסין אחרי בייג'ינג, שנחאי וגואנגג'ואו.

ההסכם להתחלת הטיסות נחתם ב5.11.19 בין יו"ר הדירקטוריון והוועד המנהל של טורקיש איירליינס, מהמט אילקר אייג'י ומזכיר ועדת מפלגת מחוז שאאנשי, הו הפינג.

 

במעמד החתימה – הו הפינג, מהמט אילקר אייג'י. צילום: יח"צ

 

הקו יתחיל לפעול בסוף 2019 בתדירות של שלוש פעמים בשבוע והתדירות תעלה בהדרגה עם תחילת הקיץ של 2020. עם השקת טיסות שיאן, מספר הטיסות הכולל של טורקיש אירליינס לסין יעלה ל -24 טיסות שבועיות.

שיאן היא אחת מערי הבירה העתיקות של סין, היא הייתה עיר הבירה של 13 שושלות וזאת במשך 1,062 שנים. בתקופת שושלת האן ושושלת טאנג שיאן הייתה התחנה הראשונה בדרך המשי כמו גם המרכז הפוליטי הכלכלי והתרבותי של האימפריה. בקרבת העיר נמצא צבא הטרקוטה שהתגלה בסמוך לעיר בתחילת שנות ה-70 ומהווה כיום מוקד תיירותי פופולרי מאוד. זהו צבא פסלים המורכב מיותר מ7,000 דמויות חיילים בגודל טבעי ערוכים לקרב עם שריוניהם, סוסיהם וכלי נשקם, עשויים טרקוטה אשר נקברו יחד עם הקיסר הראשון בשושלת צ'ין בשנת 210 לפנה"ס.

יו"ר הדירקטוריון והוועד המנהל של טורקיש איירליינס, מהמט אילקר אייג'י אמר: "אנו צופים כי טיסות שיאן יתרמו לקשרי התיירות, המסחר, התרבות והכלכלה בין המדינות. אני מאמין שגשר התחבורה שנבנה על ידינו יאפשר התפתחויות חיוביות המועילות לשני העמים שיש להם קשרים מושרשים עמוק בהיסטוריה."

 

צילום: יח"צ טורקיש איירליינס
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.