טורקיש אירליינס שוב קוטפת פרסים

החברה הטורקית זכתה בשלוש קטגוריות בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor לשנת 2018 : חברת התעופה הטובה ביותר באירופה, מחלקת התיירים הטובה ביותר באירופה ומחלקת העסקים הטובה ביותר באירופה

טורקיש איירליינס. צילום: יח"צצילום: יח"צ טורקיש איירליינס

חברת טורקיש אירליינס, זכתה להצלחה מרובה ודורגה בתור אחת מחברות התעופה הטובות ביותר בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor לשנת 2018 בשלוש קטגוריות: חברת התעופה הטובה ביותר באירופה, מחלקת התיירים הטובה ביותר באירופה ו- מחלקת העסקים הטובה ביותר באירופה לפי בחירת הנוסעים.

הבחירה נעשתה על ידי שקלול של כמות ואיכות הביקורות והדירוגים של חברות תעופה מכל העולם באתר TripAdvisor, מ-12 החודשים האחרונים.

אחמט אולמושטור, סמנכ"ל השיווק של טורקיש אירליינס: "אנו גאים להיות מוכרים כחברת תעופה הטובה ביותר בשלוש קטגוריות בפרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor. זכייה זו מייצגת את הערכת הנוסעים כלפי המחויבות שלנו למצוינות. מעבר לכך, פרסים אלו הם עדות נוספת למאמצים הרבים הננקטים על ידי משפחת טורקיש אירליינס על מנת להפוך את חוויית הטיסה של כל נוסע לחוויה אקסקלוסיבית ובלתי נשכחת. אני רוצה להודות לנוסעינו היקרים, לחברי משפחת טורקיש אירליינס, ול- TripAdvisor על פרסים אלו".

בריאן סלצבורג, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל הטיסות של TripAdvisor: "אנו נלהבים לדרג את חברות התעופה האהובות על ידי קהילת TripAdvisor ולשים זרקור על חברות התעופה המספקות את חווית הטיסה הטובה ביותר ברחבי העולם, שטורקיש אירליינס נכללת בתוכן. ככל שתעשיית התעופה מוסיפה להציג מוצרים בתעריפים חדשים ומרחיבה את שירותי הטיסה, נוסעים ברחבי העולם מחפשים אחר חברות התעופה המספקות את הערך הגבוה ביותר ואת חווית הטיסה האיכותית ביותר. פרסי בחירות הנוסעים של TripAdvisor לחברות התעופה ניתנים לאלו מהן שעקפו את ציפיות הנוסעים וזכו לדירוגים מצוינים".