טורקיש אירליינס ו-IndiGo ההודית חתמו על הסכם Codeshare

זהו הסכם הקוד שייר  הראשון עבור חברת IndiGo. במסגרת שיתוף הפעולה החדש, טורקיש אירליינס  תציע יעדים חדשים בהודו כמוביל על טיסות IndiGo, בעוד לקוחות IndiGo יוכלו להגיע ליעדים אירופיים רבים באמצעות טורקיש אירליינס

צילום: shutterstock

חברת טורקיש אירליינס וחברת התעופה ההודית, IndiGo, הודיעו היום על הסכם "קוד שייר" ושיתוף פעולה.

הסכם  בין שתי חברות התעופה, יאפשר גמישות ובחירה טובה יותר לנוסעים של שתי ענקיות התעופה בטיסות בין הודו, איסטנבול ומחוצה להן.

זהו הסכם הקוד שייר  הראשון עבור חברת IndiGo כחלק מאסטרטגיית ההתרחבות הבינלאומית שלה. במסגרת שיתוף הפעולה החדש טורקיש אירליינס  תציע יעדים חדשים בהודו כמוביל על טיסות IndiGo, בעוד לקוחות IndiGo יוכלו להגיע ליעדים אירופיים רבים באמצעות הרשת הרחבה של טורקיש אירליינס.

 IndiGo תציב את הקוד שלה על 20 נקודות מעבר לאיסטנבול המופעלות על ידי חברת התעופה הטורקית. באופן דומה, טורקיש אירליינס תשתמש בקוד שלה  על טיסות IndiGo המופעלות בתוך הודו.

דלהי – אחמדאבאד
דלהי – אמריטסר
דלהי – בנגלור
דלהי – צ'נאי
דלהי – היידראבאד
דלהי – קולקטה
מומביי – אמריטסר
מומביי – בנגלור
מומביי – צ'נאי
מומביי – היידראבאד
מומביי – קולקטה

בילאל אקסי, מנכ"ל טורקיש אירליינס ויושב ראש הדירקטוריון אמר: "IndiGo תהיה החברת התעופה ההודית הראשונה המפעילה טיסות לטורקיה וזה מאוד מבורך. אנו מאמינים כי זו תהיה הזדמנות נהדרת לשפר את שיתוף הפעולה שלנו עם IndiGo".

ראהול בהאטיה, מנכ"ל IndiGo אמר: "אנו נרגשים מאוד להשיק את הCodeshare הראשון שלנו עם טורקיש אירליינס: "מלבד התמיכה בשירותים הישירים העתידיים שלנו לאיסטנבול, השותפות האסטרטגית הזו תרחיב את האפשרויות העומדות לרשות לקוחותינו לנסיעות מעבר לאיסטנבול, באמצעות הרשת הנרחבת של  טורקיש אירליינס."

נושאים שמוזכרים בידיעה