טורקיש ואיירופלוט קוטפות פרסים

בדירוג הארגון האמריקאי APEX, המבוסס על חוות דעת של כמיליון נוסעים, זכו החברות בדירוג 5 כוכבים ברמת השירות שהחברות מספקות ללקוחותיהן במהלך הטיסה: נוחות מושבים, שירות בקבינה, אוכל ומשקאות, בידור ואינטרנט אלחוטי

צילום: 123rf

דירוג חברות התעופה הרשמיות של APEX, דירג החודש את חברות התעופה הבולטות בעולם בין יולי 2018 ליולי 2019 בקטגוריות שונות בשירות לקוחות בטיסה.
כמיליון נוסעים ברחבי העולם דירגו כ-600 חברות תעופה, ורק 25 מהם קיבלו ציון של 5 כוכבים, ביניהן חברת איירופלוט וחברת טורקיש איירליינס, הזוכות בפעם השלישית ברציפות בציון זה.

בקטגוריות נשפטו בסולם חמישה כוכבים בחמש קטגוריות משנה: נוחות מושבים, שירות בקבינה, אוכל ומשקאות, בידור ואינטרנט אלחוטי.

יו"ר הדירקטוריון והוועד המנהל של טורקיש איירליינס, מהמט אילקר אייג'י אמר: "טורקיש אירליינס שואפת להציע שלמות לאורחים שלנו בכל אחד מהיבטי מסעותיהם. עם מחלקת העסקים המחודשת ב- Dreamliner החדש שלנו, סגנון הנסיעה החדש לגמרי בשדה התעופה של איסטנבול, הבית החדש שלנו ושירותים יוצאי דופן מעל העננים, אנו עוברים שינוי. אנו שמחים לראות שהנוסעים שלנו מעניקים לשינוי הזה חמישה כוכבים. אנו מודים ל- APEX ולכל הנוסעים שלנו על ההכרה במאמצים שלנו תוך שהעניקו לנו את הפרס היוצא דופן הזה בפעם השלישית ברציפות."

 

נושאים שמוזכרים בידיעה