שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

הקו לארה"ב: נמשכת התחרות הצמודה בין אל על ויונייטד איירליינס

ראש בראש: במהלך חודש אוקטובר אל על הטיסה כ-35.13% מכלל הנוסעים בקו לארה"ב ויונייטד איירליינס הטיסה כ-33.5%. כמה נוסעים הטיסו דלתא איירליינס ואמריקן איירליינס? כל המספרים בכתבה
ארה"ב. צילום: שאטרסוק

התחרות הצמודה בקווים לארה"ב נמשכת.

במהלך חודש אוקטובר טסו בקווים השונים מישראל לארה"ב בסך הכל 112,64 נוסעים המהווים כ-14.28% מכלל הנוסעים בתנועה הבינלאומית מישראל החוצה.

אל על הטיסה 39,627 נוסעים המהווים כ-35.13% מכלל הנוסעים שטסו באוקטובר בקווים לארה"ב שמספרם עמד בחודש החולף על 167,513 נוסעים. למעשה, הקו לארה"ב מהווה כ-23.65% מכלל הפעילות של אל על. חודש קודם לכן, בספטמבר, אל על הטיסה 32,391 נוסעים לארה"ב המהווים כ-31% מכלל הנוסעים.

לא הרחק מאחור, נמצאת האמריקנית יונייטד איירליינס שהטיסה במהלך חודש אוקטובר 37,871 נוסעים המהווים כ-33.5% מכלל הנוסעים. חודש קודם לכן, בספטמבר, כפי שפרסמנו כאן, יונייטד נטלה את הבכורה בקו מאל על כשהטיסה לארה"ב 35,812 נוסעים עם נתח שוק של כ-34.3%.

בחזרה לאוקטובר. דלתא איירליינס, שנמצאת אחרי יונייטד, הטיסה בטיסותיה לארה"ב 20,934 נוסעים המהווים כ-18.55% מכלל הנוסעים. בספטמבר הטיסה 22,910 נוסעים המהווים 21.9% מכלל הנוסעים.

רביעית, אמריקן איירליינס שהטיסה לארה"ב 14,209 נוסעים המהווים כ-12.6% מכלל הנוסעים. בספטמבר הטיסה 13,341 נוסעים המהווים 12.8% מכלל הנוסעים.

התחרות העזה בין חברות התעופה בקו לארה"ב צפוי להתחמם עוד יותר עם פתיחתה של ארה"ב למדינות אירופה. חברות תעופה שונות שרוצות אף הן נתח מהתפוח הגדול, מציעות טיסות קונקשן במחירי תחרות שיציפו מאבק מחודש לטיסות הישירות מישראל.

גם כניסתה של חברת התעופה אמירייטס, שהודיעה באחרונה על תחילת טיסותיה לנתב"ג החל מ-6 בדצמבר ומכוונת אף היא לטיסות המשך לארה"ב, תלהיט עוד יותר את התחרות ליעד.

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.