יאט”א: “דחיית המועדים לא לטובת הסוכנים וחברות התעופה”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בארגון התעופה לא מקבלים את דרישות סוכני הנסיעות שלא לשלם למערכת המסלקה: "חריגה יוצאת דופן מההוראות תיצור מצב מסוכן גם לסוכן וגם לחברות התעופה"
בצומת דרכים. צילום: 123rf
בצומת דרכים. צילום: 123rf

במסגרת המאבק שפרץ בין סוכני הנסיעות לחברות התעופה על רקע התשלום למערכת המסלקה של ה-BSP שאמורה להתבצע היום  (רביעי), יאט”א נתנה אתמול (שלישי) תשובה לסוכני כי: “מועדי העברה יישמרו לפי הלוח הנוכחי של ה-BSP”.

כזכור, מוקדם יותר חשפנו בפספורטניוז כי חברת אל על הודיעה לסוכנים כי היא מקבלת את בקשתם לדחות בחודש את מועד התשלום ל-18.4.2020 וקנתה בכך את סוכני הנסיעות.

יאט”א כאמור דורשת כי למרות המצב התשלום יבוצע, וכתבה לסוכנים בין השאר כי: “מספר ארגוני סוכנים וסוכני נסיעות פנו ליאט”א לבקש התחשבנות מיוחדת וגמישה לאור הנסיבות. יאט”א מודעת לתקופה הסוערת והמאתגרת, במיוחד נוכח ההתפתחות, שחברות תעופה הוכרחו ע”י הממשלות להשעות את פעילותן. יאט”א מבינה שהתוצאה היא כמות גדולה של החזרים לסוכני הנסיעות דרך מערכת BSP”.

עוד מוסיפים ביאט”א, “אחרי התחשבות והתייעצות עם ועדת הקשרים של יאט”א (PSG) התקבלו ההחלטות הבאות בנוגע לדרישות קהילת הסוכנים:

  • מועדי ההעברה יישמרו לפי הלוח הנוכחי של ה-BSP. דחיית המועדים לא תהיה לטובת הסוכנים וגם חברות התעופה. ההחזרים לסוכנים יידחו, אם מועדי ההעברה יידחו.
  • אם ההעברה של הסוכן למערכת ה-BSP תידחה, ההנהלה האדמיניסטרטיבית של הסוכן הספציפי תפעיל את הסמכות שלה עפ”י בסיס פרטני ותתחשב בגורמים יוצאי דופן.
  • חריגה יוצאת דופן מההוראות תיצור מצב מסוכן גם לסוכן וגם לחברת התעופה. ה-BSP צריך לקבל העברות מלאות מהסוכנים, כמו גם התחשבנות שלילית מחברת התעופה, כדי להסדיר את כל ההתחשבנות”.

 

 

 

 

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה