יונייטד איירליינס: הטבות בכבודה לנוסעים המתמידים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה מיטיבה עם נוסעיה המתמידים בעלי מעמד MileagePlus Premier ותאפשר 3 מזוודות במחלקות העסקים ופולאריס במקום 2 עד כה ובמחלקת התיירים מזוודה נוספת לבעלי מעמד MileagePlus Premier. המנכ"ל אבי פרידמן: "הטבה משמעותית המעניקה ערך מוסף לנוסעים שלנו"

יונייטד איירליינס מעדכנת ומשפרת את מדיניות הכבודה המותרת בטיסות הטרנסאטלנטיות שלה לארצות הברית וקנדה ובכלל זה על הקווים מישראל לניו יורק, סן פרנסיסקו והחל מחודש מאי גם וושינגטון.

הכבודה המותרת כעת לנוסעים במעמד MileagePlus Premier הטסים ב- United Business United First, United Polaris עומדת על 3 מזוודות במשקל 32 ק”ג כל אחת במקום שתיים עד כה.

הכבודה המותרת כעת לנוסעי מחלקת תיירים, חברי מועדון MileagePlus, במעמד 1K, Platinum ו- Gold עומדת גם היא על 3 מזוודות במשקל 32 ק”ג כל אחת במקום שתיים עד כה.

גם נוסעי מחלקת תיירים במעמד MileagePlus Premier Silver יהנו מהעדכון, כאשר הכבודה המותרת כעת עומדת על שתי מזוודות במשקל 32 ק”ג כל אחת במקום מזוודה אחת במשקל 23 ק”ג עד כה.

מנכ”ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן אמר: “העדכון החדש הוא בשורה מצויינת לעשרות אלפי הישראלים החברים במועדון ה- MileagePlus במעמד Premier הטסים איתנו במחלקות העסקים, הפולאריס והתיירים. זוהי הטבה משמעותית המעניקה ערך מוסף לנוסעים שלנו”.
הכבודה המותרת לנוסעי מחלקות הפולאריס והעסקים שאינם במעמד Premier בטיסות הטראנסאטלנטיות הינה שתי מזוודות לכל כיוון במשקל 32 ק”ג, ובמחלקת התיירים מזוודה אחת לכל כיוון במשקל של 23 ק”ג – ללא תשלום. מזוודה נוספת לכל כיוון במשקל עד 23 ק”ג – הינה בתשלום של 100$.
בחברת התעופה מדגישים כי כי גודל כל מזוודה לא יעלה על 157 ס”מ בסה”כ, וכי כבודה בעלת משקל עודף ו/או גודל חריג מהאמור לעיל תחויב בתשלום נוסף.
מידע נוסף בנושא כבודה באתר החברה united.com.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה