יונייטד איירליינס: הסוף לג'ט-לג

חברת התעופה משיקה אפליקציה אשר תסייע להסתגל במהירות אל אזור זמן אחר בעזרת אלגוריתם ושינוי דפוסי התנהגות. האפליקציה מיועדת לנוסעים שחוצים לפחות 3 אזורי זמן, והיא תספק הנחיות לגבי זמני שינה וצריכת קפה

אפליקצית Timeshifter. צילום: יח"צ

 

האפליקציה שמסייעת להסתגל במהירות לאזור זמן אחר, מבוססת על מחקרים בנושא, ומספקת המלצות מותאמות אישית לגבי הזמן הטוב ביותר להיחשף או להימנע מאור, לישון ולצרוך קפאין. האפליקציה מיועדת ללקוחות שחוצים לפחות שלושה אזורי זמן והיא פותחה בשיתוף פעולה עם Timeshifter.

נוסעים יוכלו להתנסות באפליקציית הג׳ט-לג של Timeshifter בשתי טיסות לבחירתם ללא תשלום, חברי מועדון הלקוחות MileagePlus יוכלו להתנסות באפליקציית הג׳ט-לג בטיסה אחת נוספת לבחירתם ללא תשלום, וחברי MileagePlus Premier 1K  יקבלו מינוי שנתי ללא תשלום, ללא הגבלת שימוש.
תעריפי השימוש באפליקציה עומדים על 9.99 דולר לטיסה הלוך ושוב ו-24.99 דולר למינוי שנתי.

כיצד זה עובד? האלגוריתם של Timeshifter מבוסס על ניתוח ושקלול של מספר משתנים כגון דפוס הרגלי שינה, פרטי הטיסה, העדפות אישיות ועוד והיא תספק:

הנחיות לגבי המועד שבו מומלץ לנוסעים להיחשף לאור בהיר או  לחליפין להימנע מכך.
לוח זמנים לשינה ונמנום, בכפוף להעדפות השינה האישיות של המשתמשים.
המלצות לייעול צריכת קפאין בהתאמה לזמני השינה והערנות הרצויים.
תזמון המועד המומלץ לנטילת מלטונין (עבור נוסעים שמעוניינים בכך).

"הלקוחות שלנו צריכים להגיע ליעדם רעננים ומוכנים לצאת לדרכם ברגע שהם נוחתים", אמר מנכ"ל יונייטד איירליינס בישראל אבי פרידמן: "אנו רוצים לעשות כל שביכולתנו לשיפור חוויית הטיסה והמעבר בין אזורי זמן, בין אם מדובר בנסיעת עסקים לתל אביב וממנה או בטיסה לחופשה בטהיטי. האפליקציה  מנטרלת את אי הוודאות הכרוכה בניסיון להימנע מג׳ט-לג בכך שהיא מתבססת על עובדות מדעיות ואלגוריתמים המסייעים להתמודד בצורה הדרגתית ומותאמת אישית עם מעבר בין אזורי זמן."

 

נושאים שמוזכרים בידיעה