יונייטד איירליינס משיקה את United CleanPlus

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
חברת התעופה משתפת פעולה עם Clorox ו-Cleveland Clinic בכדי ליצור פרוטוקולים של ניקיון, בטיחות וריחוק חברתי עבור יונייטד, הכוללים: ביצוע צ'ק-אין של כבודה, מחיצות הפרדה שקופות, כיסויי פנים חובה לצוות וללקוחות ועוד
יונייטד איירליינס
מטוס יונייטד איירליינס. צילום: עידו וכטל

יונייטד איירליינס בשת”פ עם Clorox ו-Cleveland Clinic בכדי לייצר פרוטוקולים שישמרו על בטיחות הנוסעים בשדה התעופה ועל המטוס הנקרא United CleanPlus.

מחויבותה של החברה להציב את הבריאות והבטיחות בחזית חוויית הלקוח, במטרה לספק תקן ניקיון מוביל בתעשייה. United CleanPlus ביחד עם מותג חיטוי המשטחים – קלורוקס – והמומחים הרפואיים במדינה של קליבלנד קליניק – ייצרו פרוטוקולים של ניקיון, בטיחות וריחוק חברתי עבור יונייטד. אלה כוללים קיוסקים ללא מגע במיקומים נבחרים לצורך ביצוע צ’ק-אין של כבודה, מחיצות הפרדה שקופות, כיסויי פנים חובה לצוות וללקוחות, ומתן אפשרות ללקוחות לבחור בטיסה אחרת כאשר הטיסות מלאות.

מוצרי Clorox ישמשו את יונייטד בנמלי הבית שלה ומומחי קליבלנד קליניק ייעצו בנושאי טכנולוגיות חדשות, פיתוח-הכשרה ותקני אבטחת איכות.

“הבטיחות תמיד הייתה בראש סדר העדיפויות שלנו, וכרגע בעיצומו של משבר חסר תקדים זה, אנו שמים את הלקוח בעדיפות עליונה”, אמר מנכ”ל יונייטד, סקוט קירבי. אנו מכירים בכך ש- COVID-19 הביא את תקני הניקיון וההיגיינה לדאגה העיקרית של הלקוחות בעת קבלת החלטות לגבי טיסות. אנחנו הופכים כל אבן במרדף כדי להגן באופן מיטבי על הלקוחות והעובדים שלנו.”

ככל שמדענים לומדים כיצד להילחם ב-COVID-19 המומחים של קליבלנד קליניק יסייעו ליונייטד להשתמש בתגליות אלו כדי ליישם במהירות דרכים חדשות לשמירה על בטיחותם של הלקוחות.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה