יונייטד איירליינס: דיילי הטיסה מתכננים יום מחאה ועיצומים

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
שיבושים צפויים בטיסות החברה ב-13 בדצמבר, כשיותר מ-24,000 דיילי הטיסה של החברה יפגינו וימחו בנמלי הבית של יונייטד בארצות הברית על קיצוץ בצוותי הטיסה ועל תנאי עבודתם

איגוד העובדים של דיילי הטיסה של יונייטד הכריז על ‘יום מחאה לאומי’ ב-13 בדצמבר, בו ישתתפו יותר מ-24,000 דיילי החברה, שיפגינו וימחו על מגוון נושאים הקשורים לעבודתם, בין השאר, על קיצוץ בצוותי הטיסה ועל תנאי עבודתם.

איגוד דיילי הטיסה, AFA, הודיע כי ביום המחאה יפגינו קבוצות של דיילים בנמלי הבית של יונייטד בארצות הברית, וביניהם: שיקגו, לוס אנג’לס, ניו ג’רזי, סן פרנסיסקו ועוד.

ראשי האיגוד הודיעו, כי הם הופכים את הסכסוך לפומבי, כיוון שהדיילים מאמינים כי הדרישות שלהם, כולל התנגדות לקיצוץ במספר אנשי הצוות במחלקת פולאריס היוקרתית, משרתות גם את ציבור הנוסעים.

נציגי הנהלת יונייטד אמרו כי הקיצוץ במחלקת פולאריס, שייכנס לתוקף ב-1 בפברואר הקרוב, לא יפגע בשירות, כיוון שהחברה מתכננת לספק למחלקה מנות מזון מוכנות מראש. וכמו כן, דייל אחד פחות במחלקה ישווה את היקף הצוות במחלקת העסקים לזה המקובל בחברות המתחרות, אמריקן איירליינס ודלתא.

לטענת ההנהלה, הקיצוץ במספר הדיילים יסייע לחברה גם מבחינה פיננסית נוכח העלייה במחירי הדלק.

איגוד AFA מתייחס בדרישותיו גם לנושאים נוספים, כמו: אכסון הדיילים במלונות לא ראויים במקרים של טיסות חריגות או מזג אוויר קשה, לוחות זמנים צפופים במיוחד, מגוון בעיות שכר ומערך משופר לפתרון סכסוכי עבודה.

בתגובה לטענות האיגוד אמר דובר יונייטד, שהמטה הראשי שלה שוכן בשיקגו, לעיתון ‘שיקגו ביזנס ז’ורנל’: “נמשיך לעבוד עם AFA בכל הנושאים החשובים לדיילי הטיסה שלנו, ואנחנו מצפים שלא תהיה ליום המחאה השפעה על ציבור הלקוחות שלנו”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה