יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות: “מדינה שחוסמת את שעריה בפני אזרחיה נמצאת בפשיטת רגל מוסרית וערכית”

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
לאור הימשכות סגירת השמיים, קובי קרני, זועם על התנהלות הממשלה: "היכן בעולם נשמע כדבר הזה, מדינה אשר הופכת את אזרחיה לפליטים במדינות זרות ומונעת מהם לשוב לארצם ולבתיהם? שערוריית ניהול משבר הקורונה והדרך בה מתקבלות ההחלטות ממחישות כי אין שום גורם מקצועי אשר מנהל את האירוע וההחלטות שמתקבלות"
יו
קובי קרני, נשיא התאחדות סוכני הנסיעות. צילום: חן גלילי

קובי קרני, יו”ר התאחדות משרדי הנסיעות, תוקף שוב את הממשלה נוכח המשך סגירת השמיים והימשכות הסגר.
קרני אומר כי: “מדינה שחוסמת את שעריה בפני אזרחיה נמצאת בפשיטת רגל מוסרית וערכית”.

עוד אמר היום (ג’), קרני: “ממשלת ישראל מתעללת באזרחיה! היכן בעולם נשמע כדבר הזה, מדינה אשר הופכת את אזרחיה לפליטים במדינות זרות ומונעת מהם לשוב לארצם ולבתיהם? שערוריית ניהול משבר הקורונה והדרך בה מתקבלות ההחלטות ממחישות, כי אין שום גורם מקצועי אשר מנהל את האירוע וההחלטות שמתקבלות אינן לוקחות בחשבון את המחיר הכבד שאזרחי המדינה נאלצים לשלם בגינן! מה משמעותה של ועדת חריגים? מדוע לא להעמיד את אותם הקריטריונים לקהל הרחב ולאפשר לאנשים לטוס לאן שהם צריכים?”.

יו”ר ההתאחדות עוד תוהה ואומר: “מה שונה אזרח שעבר ועדת חריגים מאזרח אחר מבחינת התפשטות המחלה? אנו מתריעים כבר חודשים כי הדרך למנוע כניסת חולים ארצה היא באמצעות בדיקות לפני ואחרי עלייה למטוס. כך נוהג כל העולם”.

עוד תוקף קרני: “ההחלטה למנוע מאנשים לשוב לביתם או לצאת מהארץ לפי צרכיהם היא מחדל ובעלת השלכות הרסניות לציבור כולו ולא רק לענף הנסיעות הקורס. אנו קוראים לשרי ממשלת ישראל להתעשת ולקבל החלטה מושכלת בנושא עוד היום!”

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

22 מחשבות על “יו”ר התאחדות סוכני הנסיעות: “מדינה שחוסמת את שעריה בפני אזרחיה נמצאת בפשיטת רגל מוסרית וערכית””

 1. שאלה .איפה יש יותר הדבקה בטיסה שנבדקים 72 שעות לפני ,מקפידים על מסכה ולאחר מכן שוב פעם נבדקים.אפילו שכבר מחוסנים
  או אוטובוס שנוסע מעיר א לעיר ב (דוגמא קו ירושלים אשדוד) ולא יודעים מי עלה באיזה צפיפות חיכו בתחנה ומסכה זה רק המלצה..אומנם זה מצחיק אבל אני עצוב להחלטות חסרות הגיון אלו

 2. בחייך, המדינה מגינה על 99.99% מאזרחיה שנשארו כאן מפני השבריר אחוז שבחרו לבלות ברחבי העולם למרות המגיפה ואלפים מהם חזרו לכאן חולים, כולל הבאת המוטציות למיניהן. די עם זה.

  1. טיסות צריכות להיות כפוף לבדיקות. לפי השיטה שלך AD של “דיי” נסגור את הטיסות לארץ לעוד 3 שנים בהן נחייה עם המגיפה הזו. אם באו חולים על מטוסים זה כי לא טרחו לבדוק את אותם נוסעים.

 3. מירי קפון

  ארץ אוכלת יושביה, כמו שכתבת אנחנו אתך מילה במילה.
  לא על המדינה הזו חלמנו.

 4. ירמיהו

  הגיע הזמן שכל האזרחים השפויים במדינה הזו יפנימו שבראשות הממשלה מכהן אדם חסר רסן, חסר מעצורים, שרק טובתו האישית מעניינת אותו, והגיע הזמן להעיף אותו ואת תנועת הליכוד מהשלטון. תפנימו ותעשו לטובת כולנו.

 5. אתה צודק זו פשוט חברוה פחדנית, חסרת אחריוץ חרת מעוף ומקובעת הם הרסו את התיירות, את נסיעות העסקים, מונעים כניסת אזרחים, מפצלים משפחות- והכל מהיום מחר ללא תאריך סיום ללא כלום- פשוט שערוריה וחוצפה. לא ברור לי כלל איך לא מקימים על זה קול צעקה ורק בודדים זועקים

 6. איריס

  כל כך צודק !
  חוצפה ושערוריה מדרגה ראשונה
  אף מדינה לא סגרה את הנמל תעופה שלה עם תחלואה גבוהה יותר !
  נמאס מהממשלה הזו לגמרי

 7. הממשלה הזו רקובה מן היסוד ואנחנו אכן בפשיטת רגל עוד לפני המגפה. יחד עם זה, אין לי סנטימנטים ליבואני מוטציות שלא התאפקו ויצאו בתקופה זו לחופשה.
  למקרים הומניטריים יש וועדת חריגים. למען הסר ספק, חזרה לארץ בעקבות השארת תינוק אצל הסבתא כדי לצאת לחופשה, אינה מקרה הומניטרי. זה פשוט סיכון הציבור.

 8. היו”ר מדבר מהבטן. יש מצבים בהם נדרשים אזרחי המדינה לשתף פעולה. מניעת הכנסת מוטציה של קורונה שאינה עמידה לחיסון גוברת.

  1. זו מדינה שיוויונית. חוק יסוד במדינה הזו מאפשר לכול אזרח לחזור לביתו!!!!

 9. צודק לגמרי !
  מדינה שאיבדה את הדרך! ממשלה עצובה, עם 0 ביכולת ניהול. אבל בינינו, כלום לא ישתנה. יש רוב שמצביע למושחת המנהל את הדרך, עפ”י הצרכים האישיים שלו. רק העובדה שאין תקציב כבר למעלה משנתיים למדינה בגלל הצרכים האישיים שלו, אומרת דרשני ועדיין 30% ממשיכים להגיד רק ביבי. נמשיך לבכות. כלום לא ישתנה.

  1. חוץ מחופשה יש עוד כמה דברים בחו”ל, עבודה? עסקים?
   עובדים בעבודה חיונית.
   ולא, הם לא נכללים בחריגים, ואף אחד לא מתייחס לפניות שלהם בכלל.
   חבל.

 10. שטויות במיץ עגבניות
  המדינה מנסה להציל את עצמה מהכנסת נגיפי מוטציות חדשות, כמו מאנגלי מאבא דאבי ועוד.
  תודה למדינה. יכולים להמתין בבתי מלון בחול עד שיפתח

 11. יחיאל

  מי לא רוצה לטוס לחול ואילה שיצאו לקחו את הסיכון שיחלו שהשמים יסגרו , על המדינה היה להוציא אזהרת מסע בנושא יחד עם זאת יש לאפשר את חזרתם הביתה מותנה בבדיקות לפני היציאה ועם הנחיתה כמו שנהוג ברוב מדינות העולם .

 12. כולם פה כותבים מהפוזיציה, מחשבון הבנק שלהם, לא מבתי החולים ובתי הקברות.

 13. ביבי שוכח שזו מדינת כלל אזרחיה…היא לא שייכת לקומץ מצומצם שמקורב לממשלה. “ועדת החריגים ” הזו משמע סלקציה מי יוכל לחזור לביתו ומי ישאר בנכר בזמן של מגיפה עולמית!!!

 14. אירית

  בשנה האחרונה נראה כי יותר קל לפעול איפה שקל “מתחת לפנס”
  מאשר להתמודד עם קומץ אזרחים לא ממוש מעים ופורעי חוק וסדר.

 15. אזרחית

  מתים חרדים מקורונה לקבורה בארץ הוא ידע להביא למאותיהם… האיש הורס כל חלקה בקיומנו.. וטרם למדנו לצאת מיליון איש לרחוב… במדינות דיקטטוריות יודעים לעשות זאת טוב יותר כנ”ל באירופאיות . איש אחד מתעתע בכולנו…והורס אותנו וינסה בבחירות להראות שהוא הביא את הישועה בדמות חיסונים שאט אט הורגים בנו.. ויצרו תופעות לוואי שהרפואה לא תדע לטפל… מה המסקנה?

 16. אפילו צפון קוריאה לא סוגרת שערי כניסה בפני אזרחים, טירוף מוחלט מה שקורה פה, עוד 30 יום להחלפת הרשע הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

 • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה