שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות: "נכון לנו עוד קרב ארוך על פתיחת שמיים אפקטיבית והכנסת תיירים לארץ"

ערב חג הפסח, קובי קרני לסוכני הנסיעות: נבחר להיאחז בניצני אופטימיות זהירה שמקורם בשחרור נתב"ג העצור תוך מתן האפשרות לאזרחי המדינה לצאת ולהיכנס את גבולות המדינה כעם חופשי בארצו," אני תקווה כי כולכם מודעים לפעילות חסרת הפשרות שמנהלת ההתאחדות מול כל הגורמים הפוליטיים, המשפטיים והרגולטוריים במלחמת הקיום של הענף"
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קובי קרני
קובי קרני. צילום: פספורטניוז

לקראת חג הפסח, קובי קרני, יו"ר התאחדות סוכני הנסיעות שלח אגרת ברכה לסוכני הנסיעות.

באגרת, קרני ניסה לשדר אופטימיות זהירה., אולי בשל חג הפסח שבפתח.
קרני כתב בין לסוכנים: "כל מי שעיניו בראשו ומכיר את הענף מקרוב יודע כי אנו נמצאים עדיין עמוק בתוך אירוע מתמשך, קשה ומטלטל שאת השלכותיו המלאות על הענף והשינויים שיחולל בו, אין נביא שיכול לחזות. לצד תחושת הכאוס הגדולה אשר ליוותה במיוחד לאחרונה את העוסקים בתעופה ובנסיעות ולצד חוסר היציבות הפוליטית המטרידה כל כך את כולנו – מכל קצוות הקשת הפוליטית, אנו נבחר כרגיל להיאחז בניצני אופטימיות זהירה שמקורם בשחרור נתב"ג העצור תוך מתן האפשרות לאזרחי המדינה לצאת ולהיכנס את גבולות המדינה כעם חופשי בארצו, בד בבד עם הפוטנציאל הגדול להפיכתה של ישראל ליעד מועדף לתיירות העולמית מעצם היותה מדינה מחוסנת ובטוחה בכל קנה מידה".
עוד מוסיף קרני: "אין ספק כי נכון לנו עוד קרב ארוך ולא פשוט על פתיחת שמיים אפקטיבית ועל הכנסת תיירים לארץ, אך אנו בוחרים ערב חג הפסח להאמין, לטובת עתידן של עשרות אלפי המשפחות של אנשי ענף הנסיעות, התעופה והתיירות, כי נצלח גם את הקרב הזה".

עוד מציין יו"ר ההתאחדות כי: "ערב חג הפסח, נבחר גם להיאחז באופטימיות מחיזוק מעמדו של סוכן הנסיעות כתוצאה מהמשבר, כמות האתגרים שסוכן הנסיעות אמור להתמודד עמן כעת עלה פלאים, אך עמו עלתה גם באופן מובהק חיוניותו של סוכן הנסיעות וערכו המוסף בעיני הציבור".

קרני כותב עוד לסוכנים כי: "אני תקווה כי כולכם מודעים לפעילות הענפה וחסרת הפשרות שמנהלת ההתאחדות מול כל הגורמים הפוליטיים, המשפטיים והרגולטוריים במלחמת הקיום של הענף ולתרומתה הגדולה לביטחון הכלכלי של כלל חבריה. איננו משלים את עצמנו לרגע כי הגענו אל המנוחה, נהפוך הוא, אנו נערכים לשנה מאתגרת נוספת ומשנסים מותניים לקראתה, אך בכל זאת חשוב כי נזכור כולנו ונזכיר לעצמינו – עברנו את פרעה, נעבור גם את זה".

נתב"ג
קרני: "נכון לנו קרב ארוך על פתיחת שמיים אפקטיבית". צילום: ספיר פרץ זילברמן

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

7 תגובות

 1. טמטום וטרלול , חי בסרט . כל עוד שהעולם סגור הוא יכול להעיף עפיפונים ולהמשיך לחלום על פרעה

 2. הצחקת אותנו. ההתאחדות לא עושה שום דבר ממשי לפתיחת השמים. את הפעילות משיגות העתירות שהוגשו לבגץ ורק בעקבות העתירות (שלהתאחדות אין חלק בהן) בגץ חייב את הממשלה לפתיחת השמים. והממשלה שחיפשה כל דרך לעקוף את החלטת בגץ תמצא עצמה מואשמת בביזיון בית המשפט, שוב בעקבות עתירות חדשות ולא בגלל איזושהי פעילות של ההתאחדות. ההתאחדות צריכה ללמוד מהמלונאים מה זה לאבק כדי להשיג למען מי שעומד מאחוריהם!

 3. ראשית , קרבות קיימתי בשרותי הצבאי עם
  6000 מחבלים עוכרי ישראל וכמובן שצלחה
  דרכי בכך .
  שנית , אשמח לדעת במה עזרה ההתאחדות
  והעומד בראשה ??? לציבור סוכני הנסיעות
  הותיקים והטובים שבינהם שמזה זמן רב מאד
  פנו לאפיקים אחרים ????????????? .

 4. מחקו לפני שנה את התיירות הנכנסת ולאיש לא איכפת, לא מקבלי ההחלטות לא התקשורת , לא דנות בנושא, לא מבינות את הנזק הנורא לכלכלת המדינה. איש לא נלחם להחזרת מקור השפע הזה ובמהרה,אין כל סיבה שמחוסנים ועוברי הבדיקות לא יוכלו להיכנס למדינה, קבוצות תיירים מבקשות להגיע לאלתר והדבר נמנע מהן- פשו מעשה חלם

  1. בנימין אתה צודק לחלוטין וללא ספק ,,
   חייבים במיידי למנות יו"ר חדש להתאחדות ,
   היו"ר הנוכחי נמצא בתפקידו אין ספור שנים ועובדי הענף לא זכו לקבל בגין פועלם הרב אף לא כריך ושתיה קלה בעבור עבודתם הרבה והמתישה .
   אשמח להמליץ עליך כיו"ר החדש שלנו ….

   1. אני כבר מבוגר לתפקיד. צריך להגביל גם כהונה וגם את גיל המתמודד. ובאותה נשימה – מי שעבר את גיל ה 50, יכול להתמודד רק על משרת יועץ וגם אז החוזה מתחדש כל שנה ועד מקסימום 3 שנים. פשוט לא יהיה שינוי אם מי שמנהל את העסק חוצה גבולות ומגדל נכדים – זה פשוט לא עובד כך יותר. תסתכל סביב ותגלה למה ההייטק צומח והתעשייה הוותיקה שורדת (בקושי). תבדוק מהגיל הממוצע וזו כבר חצי תשובה. השאר זו יכולת אישית של בעל התפקיד.

 5. ועכשיו ברצינות;
  למה באים בתלונות לממשלה ולעומד בראשה, אם העומדים בראש ההתאחדות, כהונתם לא מוגבלת ?
  ולמה בדיוק שמשהו ישתנה אם אותם אנשים נמצאים באותו מקום הרבה זמן? כי יש להם ניסיון? אולי, אבל חדשנות ותעוזה וחוצפה – כבר מזמן מזמן כבר לא.
  חג שמח ובהצלחה לדורות הבאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.