שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter

יו״ר התאחדות סוכני הנסיעות לרה״מ: לא ייתכן כי תגדע לחלוטין באבחת משפט את סלע פרנסתנו

קובי קרני במתקפה חריפה נגד דברי נפתלי בנט אתמול והקריאה לישראלים לא לנסוע לחו״ל. ״המדינה הותירה אותנו פצועים בשטח... אדוני חורץ את גורלנו ללא כל שיח ודיאלוג, ללא הכנה, ללא שניתנה לנו כל אפשרות להיערך ובעיקר ללא כל לקיחת אחריות עלֿ דאגה למתפרנסי הענף״
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
קובי קרני. צילום: פספורטניוז

יו״ר התאחדות סוכני הנסיעות שיגר מכתב דחוף לראש הממשלה בקריאה לקיום פגישה דחופה עם ענף משרדי הנסיעות והתיירות, בערבות קריאתו לאנשים לא לטוס לחו״ל.

קובי קרני כותב לנפתלי בנט: ״בהמשך לקריאתך לציבור לא לנסוע לחו"ל בימים אלו מתמודד ענף הנסיעות והתיירות עם שבר ומצוקה כלכלית שלא ידע מימיו כשהוא שרוי עדיין בשיאו של משבר הקורונה עם היקף פעילות של 20% בלבד יחסית למצבו טרום הקורנה, וזאת, בין היתר, בשל המגבלות המוטלות על ידי המדינה בכניסה וביציאה מנתב"ג.
קורבנות המצב האמור הינם מאות משרדי הנסיעות והתיירות ואלפי העובדים והעצמאים העובדים בו. רבים מעובדי הענף הינם עובדים מאוכלוסיות הדורשות חיזוק, אימהות חד הוריות, מגזרים חלשים ופריפריה. משרדי הנסיעות פזורים בכל הארץ וביניהם משרדים קטנים ומשפחתיים מהפריפריה, מורשות של דורות ומארגני תיירות המעסיקים אלפי עובדים ואוחזים במוניטין בינלאומי ובקשרים חובקי עולם.

קרני מוסיף וכותב: ״לאחרונה ניחתה על הענף מכה קשה מנשוא עת הוחלט שבתום תקופת רשת הביטחון הכלכלית לכל המשק לא יימשך כל סיוע ייחודי לעובדים, לעצמאים ולעסקים בו, וזאת למרות שהמדינה חרתה על דיגלה לסייע לכל העסקים והעובדים בעת משבר הקורונה ולמרות שהיא היא בתקנותיה ובקריאותיה לציבור מונעת ממנו את פרנסתו. כעת, וכאילו לא די באמור לעיל, ניחתה עלינו אתמול מכת המחץ עת אדוני קרא לציבור, בפעם השנייה ו אף ביתר שאת לא לטוס לחו "ל, לא להזמין כרטיסים, ואף ציין כי ממילא כל הנסיעות יתבטלו.״

יו״ר התאחדות סוכני הנסיעות ממשיך וכותב על דברי רה״מ אתמול לציבור: ״מרגע שהתפרסמו דבריו של אדוני, הוצף ענף הנסיעות והתיירות באלפי שיחות שכל מטרתן אחת – לבטל את מעט ההזמנות שבוצעו ובזאת לסתום את הגולל על יכולתם של משרדי הנסיעות לנסות ולהרים ראש לשאיפה קטנה מעל פני המים הטובעניים בהם הם משכשכים. ונציין מיד, איננו מתייחסים במכתב זה למהות הקריאה גופה אלא לדבר אחד! לא ייתכן כי ראש הממשלה יגדע לחלוטין באבחת משפט את סלע פרנסתנו ללא לציין מייד! בבירור! ובשפה שאינה משתמעת לשתי פנים! כי הוא לוקח אחריות על כל אותם מתפרנסים שאיבדו את מטה לחמם כתוצאה מהחלטות המדינה ומקריאתו.
אנו, כל בני הענף, עובדים, פרילאנסרים, עצמאים ובעלי משרדים מרגישים כי המדינה הותירה אותנו פצועים בשטח וכי אדוני חורץ את גורלנו ללא כל שיח ודיאלוג, ללא הכנה, ללא שניתנה לנו כל אפשרות להיערך ובעיקר ללא כל לקיחת אחריות עלֿ דאגה למתפרנסי הענף.
קרני מסיים ומבקש מנפתלי בנט: ״לאור כל האמור לעיל אני קורא לאדוני להזמין אותנו ב דחיפות לפגישה בה נפרוס בפניו את ההשלכות המרות של החלטות המדינה ושל קריאתו לציבור ובה נצפה ונקווה לשמוע כיצד המדינה לוקחת אחריות על החלטותיה״.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

השאירו תגובה לפוסט

3 תגובות

  1. מר קרני הנחמד אין לך מה לדאוג הישראלים לא דיבילים כמו בנט. הוא נסע לירדן ואנחנו נשאר הדיבילים שנשלם לסחטנים הישראלים. אנחנו נמשיך לטוס לחול.

  2. קובי היקר, אתה לא מעניין את בנט, במדינת היהודים זה תאכל אחרים או שיאכלו אותך. אנחנו נפגענו ראשונים ועדין לא חזרנו לעבוד. אין חולים קשים, גם לא יהיו(לפחות לא כמו לפני החיסונים) אבל תנחש מה, ? גם אין דמי אבטלה יותר וגם אי אפשר להקפיא משכנתא. אבל בנט מולטי מליונר, זה לא מעניין אותו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

פרסומים נוספים מאותה קטגוריה

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.