יחי מלך תאילנד – נופש בגרמניה ב’הרמון’ עם 20 נשים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
בתאילנד הולכת וגוברת הביקורת 'האסורה' על המלך, שהזמין מלון שלם בעיר האלפינית, גרמיש פרטנקירכן, ומבלה שם עם פילגשיו ומשרתיו
הרחוב הראשי בגרמיש. צילום: 123rf
הרחוב הראשי בגרמיש. צילום: 123rf

יחי המלך! שלטי חוצות נראים בכל מקום בתאילנד, כולל בשדה התעופה בבנגקוק.
ממלכת תאילנד עוברת את משבר הקורונה עם מספר חולים ומתים נמוך יחסית בהשוואה לגרמניה. בגרמניה מוטלות מגבלות נוקשות למאבק במגפת הקורונה. כמה מהמגבלות החמורות ביותר נוהגות במדינת בוואריה. בין השאר, התנועה מוגבלת רק לצרכים חיוניים ולמלונות אסור לארח.
יוצא הדופן הוא Grand Hotel Sonnenbichl בעיר הנופש האטרקטיבית גרמיש פרטנקירכן בדרום בוואריה. דובר הרשות המחוזית אמר לתקשורת המקומית, כי המלון יוצא דופן כיוון ש”אורחי המלון הם קבוצה הומוגנית של אנשים שאינם נעים”.
אחד האנשים “שאינם נעים” הוא מלך בן 67, הוד מלכותו מלך תאילנד, המתאכסן בארמון-הרמון עם 20 נשים.
מלון האחוזה היוקרתי ממוקם למרגלות האלפים, כל הסוויטות המפוארות במלון משקיפות אל האלפים ופסגת הר ה’צוגשפיצה’, והשירות והקולינריה במלון ברמה עילית.
מלך תאילנד האהוב, המלך מאהה ואג’יראלונגקורן, המכונה גם המלך ראמה X, החליט להזמין את המלון כולו. באתר האינטרנט של המלון נכתב כי הם מתנצלים על זמינות מוגבלת מאוד, בעוד שכל המלונות האחרים בגרמניה נצטוו לסגור. המלון סגר את עמוד הפייסבוק שלו לאחר שהוצף בתגובות זועמות מצד גרמנים כועסים על כך שהמלון קיבל אישור מיוחד להישאר פתוח עבור מלך תאילנד והרמון הנשים שלו.
פמליית המלך כוללת ‘הרמון’ של 20 פילגשים ומספר משרתים. על פי התקשורת המקומית, לא ברור אם ארבע נשותיו הרשמיות מתאכסנות באותו מלון עם שאר חברי הקבוצה.
במקביל, בתאילנד הולכת וגוברת הביקורת על החופשה האלפינית של המלך ראמה X. עשרות אלפי אזרחים תאילנדים מפרים את החוקים המחמירים, האוסרים לבקר את המלך ועלולים להוביל לעונש של 15 שנות מאסר. ביטוי תאילנדי שמשמעותו ‘מדוע אנו זקוקים למלך?’ הופץ בטוויטר 1.2 מיליון פעמים בימים האחרונים למרות האיסור.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר, בלינקדאין, באפליקציה וב-google.news

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה