ישראייר מאיימת לתבוע את הממשלה בגין אי מכירת כרטיסים

אופרן גם ב...
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
סירקיס: "ישראייר סגרה את הטיסות בזמן הסגר במערכת ההזמנות כדי למנוע מלקוחות לרכוש, הנזק- 10 מיליון שקל. נמשיך להיאבק למען שינוי ההחלטה מיד לאחר יום הכיפורים"
ישראייר
אורי סירקיס, מנכ"ל ישראייר. צילום: רונן מחלב

ישראייר מאיימת לתבוע מהממשלה כ-10 מיליון שקל בגין אי מכירת כרטיסים בזמן הסגר.

כזכור, שלשום (שישי) הושג מתווה לפיו נתב”ג ורמון יפעלו בסגר, כאשר רק מי שרכש כרטיס טיסה לפני כניסת הסגר יוכל לטוס בזמן הסגר. מהלך שהוביל להתנפלות הישראלים על מוקדי ההזמנות של חברות התעופה והתיירות, אך מצד שני הוביל לתגובות קשות על “החלטה שגויה המהווה אפליה צורמת בין הנוסעים” וקריאות לשקול את ההחלטה בשנית ולאפשר לכל אזרח שמעוניין לצאת בימי הסגר מהארץ לטוס.

הבוקר (ראשון), התריעה גם מנכ”לית התאחדות סוכני הנסיעות בישראל במכתב תקיף לשר האוצר, ישראל כ”ץ, ושרת התחבורה מירי רגב, בו טענה כי “המדינה תאלץ לשאת בהוצאה של עשרות מיליונים בגין טיסות החילוץ או כיסוי עלויות הטיסות היוצאות ריקות בחלקן”.

אורי סירקיס, מנכ”ל חברת ישראייר הוסיף ואמר היום: “ישראיר סגרה את הטיסות בזמן הסגר במערכת ההזמנות בכדי למנוע מלקוחות לרכוש כרטיסים ולהיתקל במחסומים בכניסה לנתב”ג. ההחלטה על אי מכירת כרטיסים למבקשים לצאת בימי הסגר תעלה לחברה כ-10 מיליון שקל ובדעתה לתבוע הנזקים מהממשלה”.

עוד מוסיף סירקיס: “נמשיך להיאבק למען שינוי ההחלטה מיד לאחר יום הכיפורים”.

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

3 מחשבות על “ישראייר מאיימת לתבוע את הממשלה בגין אי מכירת כרטיסים”

  1. חברת פלופ טסה בתקופה האחרונה בהפסד ונהנתה מתמיכת הממשלה תלמדו גם עם לא נעים אם מפסידים לא טסים אין מה לעשות אם למדינה לא חשוב לשמר חברות ישראליות אז אין טעם לטוס

  2. הכי חכם

    ישראייר חכמים, הם פועלים בדיוק כמו שצריך, כי ראו כבר שכדי לא לשלם החזר כרטיסים לישראלים שכבר קנו כרטיס, הם הסכימו להשאיר את הטיסות היוצאות, עכשיו הם אומרים לא מתנגדים לתקנות לשעת חרום. תפצו אותנו. רגב תגיד עדיף לפתוח את מכירת הכרטיסים כי הטיסות במילא יוצאות מאשר לשלם פיצויי. הבנת את הגישה של ישראייר. דוחקים אותה לפינה ולא נלחמים בתקנות לשעת חרום. שלמו לנו, מירי תגיד לא כדיף שיתנו להם למכור כרטיסים.

  3. ישראייר כל הכבוד

    עורכי דין חכמים לישראייר. לא נלחמים בתקנות לשעץ חרום. כל טום שלא מוכרים כרטיסים זה הפסד כספי….מירי לדעתי כבר מבינה שלאחר הכיפור יש לאפשר צכירת כרטיסים לטיסות יוצאות קיימות. נקודה אחרת זה יעלה לה ממשלה הרבה כסף. שאפו לעורכי הדין של ישראייר, מתאו את הנתיב המהיר לבטן הרכה של מירי ההממשלה, שיביא לפתרון בדרך הכי מהירה , וישחררו אותנו מהאסון של הסגר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.