ישראל קנדה מלונות: אסיה וברכה מונו לסמנכ"לים

רשת המלונות הודיעה על מינויו של שי אסיה לתפקיד סמנכ"ל השיווק, ושל נדב ברכה לסמנכ"ל משאבי אנוש בחברה. ראובן אלקס מנכ"ל ישראל קנדה מלונות: "אני סמוך ובטוח שהניסיון ששי ונדב צברו בענף המלונאות יסייעו לנו להוביל את מותגי החברה להצלחות גדולות"

צילום: 123rf

רשת ישראל קנדה מלונות בראשות המנכ"ל ראובן אלקס הודיע על מינוי סמנכ"לים חדשים ברשת:

שי אסיה מונה לסמנכ"ל שיווק של ישראל קנדה מלונות.

אסיה מצטרף לרשת לאחר שכיהן בשנים האחרונות במספר תפקידי מפתח בענף המלונאות. כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל השיווק של רשת מלונות קראון פלאזה, וכמו כן שימש כמנכ"ל של מספר בתי מלון ברשת פתאל.

 

שי אסיה. צילום: תמר מוצפי

 

נדב ברכה מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש של ישראל קנדה מלונות.

נדב מביא עמו ניסיון רב בעבודה ברשתות גדולות בענף המלונות. בתפקידו האחרון כיהן מנהל משאבי אנוש של שישה בתי מלון ברשת פתאל צפון, ולפני כמנכ"ל מלונות רימונים צפת ורימונים גלי כנרת.

 

נדב ברכה. צילום יח"צ

 

ראובן אלקס מנכ"ל הרשת: "אני רוצה לאחל לשי אסיה ונדב ברכה בהצלחה על הצטרפותם למשפחת ישראל קנדה מלונות. אני סמוך ובטוח שהניסיון העשיר ששי ונדב צברו בתפקידי ניהול בכירים בענף המלונאות והתיירות לאורך השנים יסייעו לנו להוביל את מותגי החברה להצלחות גדולות."

רק לאחרונה ישראל קנדה מלונות הודיעה כי חתמה על הסכם שכירות ארוך טווח עם מלון הבוטיק "סוליי" באילת השוכן בחוף הצפוני של העיר, ועל רכישת 66.67%  ממלון העסקים פאבליקה בהרצליה פיתוח.

ביוני 2020 צפוי להיפתח מלון PLAY בבעלות ישראל קנדה מלונות הממוקם במגדלי מידטאון ת"א שהינו הסנונית הראשונה של הקבוצה בתל אביב מתוך 900 חדרים שצפויים לקום בתל אביב על ידי ישראל קנדה מלונות ב-5 השנים הקרובות.

בספטמבר 2020 הרשת צפויה להשיק את מלון הפאר גלי כנרת בטבריה שנמצא בימים אלו בשיפוצים.

להערכת החברה עד סוף שנת 2020 החברה תנהל ותפעיל כ- 1,000 חדרים בישראל ובמקביל בוחנת אפשרויות להרחבת הרשת מעבר לים.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה