ישרוטל בדרך לחו"ל: תייעץ ותלווה מלון של משפחת לואיס בפלורידה

רשת המלונות תעמיד למלון שירותי ייעוץ, ליווי ושיווק בארה"ב, תמורת כ-500 אלף דולר לשנה ומענק שנתי בהתאם לשיפור ברווח התפעולי. החוזה לתקופה של 4 שנים

ליאור רביבשנת שיא- ליאור רביב- מנכ"ל ישרוטל. צילום: פספורטניוז

 

 

 

ישרוטל עושה צעד ראשון לניהול בתי מלון מעבר לים.

רשת המלונות מתחילה ללוות ולייעץ למלון Eau Palm Beach Resort &Spa, בפאלם ביץ', פלורידה אשר בבעלות משפחת לואיס בעלת השליטה בישרוטל.

ישרוטל, באמצעות עובדים ונושאי משרה בה, תעמיד למלון שירותי ייעוץ וליווי, אשר יכללו, בין היתר, ייעוץ בתחומי משאבי אנוש, סחר ורכש.

כמו כן, תסייע בשיווק של המלון בארה"ב באמצעות מנהל שיווק מטעם ישרוטל כאשר משפחת לואיס  תישא ב-50% מעלות שכרו. תמורת השירותים משפחת לואיס תשלם תשלום שנתי קבוע בסך של 500 אלף דולר בתוספת מע"מ ומענק שנתי שיקבע בהתאם לשיפור ברווח התפעולי של המלון. המענק לא יעלה על 2 מיליון דולר לשנה.

ההסכם יחל ב-1.1.19 לתקופה של 4 שנים. אם משפחת לואיס תמכור את המלון תהיה ישרוטל זכאית לקבל מענק.

אם מכירת המלון תושלם לפני יום 1 בינואר, 2020 תהא ישרוטל זכאית למענק מכירה בסך של שני מיליון דולר.

אם מכירת המלון תושלם לאחר יום 1 בינואר, 2020 , תהא ישרוטל זכאית למענק מכירה בסך שני מיליון דולר, בתוספת מענק שיחושב באופן מדורג כאחוז משתנה מסכום תמורת מכירת המלון. בכל מקרה מענק המכירה לא יעלה על סך של 6 מיליון דולר.

ההסכם החדש עשוי להוות פריצת דרך מבחינת ישרוטל בכל מה שקשור לכניסה למלונות מעבר לים.

עד כה הרשת הקפידה להתנהל רק בישראל, וכעת נראה שזו רק הסנונית הראשונה, אשר בסופו של דבר תתחיל הרשת לנהל מלונות, לא רק בישראל.

 

נושאים שמוזכרים בידיעה