ישרוטל תקים מלון במתחם בזל בת”א

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
רשת המלונות תשקיע כ-105 מיליון שקל בבניית המלון החדש במתחם ברחוב בזל. השטח בגודל של כ-2.5 דונם, היה מוחכר למד"א, וכעת יוקמו בו כאמור מגדלי מגורים יחד עם המלון החדש של ישרוטל

 

רשת ישרוטל בראשותו של המנכ”ל ליאור רביב, ממשיכה להתרחב בת”א, זאת במסגרת תכניותיה להגיע ל-2,000 חדרים בעיר בשלוש השנים הקרובות.

רשת המלונות תקים את המלון במתחם בזל, לאחר שחברת בנייני העיר הלבנה זכתה היום (שני) במכרז לרכישת מתחם מד”א ברחוב אלקלעי של עיריית ת”א.

במתחם החדש ברחוב בזל, יקום פרויקט נדל”ני של דירות יחד עם חלק מלונאי. קבוצת בנייני העיר הלבנה (בה יש לישרוטל כ-20%) כוללת בין השאר את JTLV של אריאל רוטר ואמיר בורם, בה יש לישרוטל כ-20% בקבוצה, היא זו שתקים את המלון.

ישרוטל צפויה להקים במקום כ-130 חדרים, כאשר היא תשלם על הקרקע כ-52 מיליון שקל ועוד סכום דומה להקמת המלון שיפעל במקום.

מדובר במגרש שבסך הכול הוא בגודל של כ-2.5 דונם, שהיה מוחכר למד”א, וכעת יוקמו במקום מגדלי מגורים יחד עם המלון של רשת ישרוטל.

לאחר סגירת שדה דב, בישרוטל החליטו בשלב זה להתרכז בת”א ובירושלים, והזכייה במכרז זה היא סנונית ראשונה. בענף המלונאות העריכו כי ישרוטל צפויה בקרוב להתרחב מעבר לעיר ת”א במלונות נוספים.

רשת המלונות ישרוטל רשמה רווח של 163 מיליון שקל, הגדול בתולדותיה לעומת סך של 137.859 מיליון שקל ב-2017.

עד שנת 2022 ישרוטל תקים מלונות נוספים בתל אביב:

ברחוב שדרות ירושלים ביפו: מלון בוטיק במבנה השק”ם לשעבר, בבניין לשימור, הכולל 125 חדרים, ספא יערות הכרמל, חדר כושר, מסעדות ובריכה על הגג בעלות כוללת של 97 מיליון שקלים. צפי הפתיחה של המלון ב-2021 בבעלות של 50% של רשת ישרוטל, לצד משקיע מקומי. המלון יהיה ברמת 5 כוכבים פלוס.

מגדל ליאון, בצמוד למלון רויאל ביץ’ תל אביב, בעלות כולל של 450 מיליון שקלים, יכלול 235 חדרים ברמת 5 כוכבים פלוס. המלון ינוהל בשכירות ל-25 שנים על ידי הרשת וצפוי להיפתח ב-2022.

מלון צפון הירקון נבנה בכניסה לנמל תל אביב בעלות של 91 מיליון שקלים. המלון בעל 154 החדרים והפנטהאוזים ינוהל על ידי רשת ישרוטל בבעלות של 50% על הנכס. המלון ברמת 4 כוכבים פלוס והצפי פתיחתו ב-2021.

מלון בפינת אחד העם נחלת בנימין -מלון בוטיק בבניין לשימור ברמת 5 כוכבים פלוס. המלון יכלול 87 חדרים. הרשת תנהל את המלון בדמי שכירות ל-25 שנים והצפי לפתיחת המלון תהיה ב-2022.

בנוסף, ישרוטל אמורה ישרוטל להקים מלון ברחוב דיזינגוף 99 בת”א לאחר שרכשה כ-41% מזכויות הבעלות בבניין לשימור בן 3 קומות וקומה מסחרית. ישרוטל שילמה על חלקה כ-32 מיליון שקל. אומדן ההשקעות בנכס לצורך הקמת מלון, הינו כ-76 מיליון שקל.

 

 

עקבו אחרי פספורטניוז בפייסבוק, בטוויטר וגם, באפליקציה

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

רוצים לדעת כל מה שחם בעולם התיירות והתעופה?

הצטרפו לשירות הניוזלטר שלנו לקבלת עדכונים 24/7

  • flying sport 2020
  • תא לחץ

כתבות פופולריות

החדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה

אני מעוניין לקבל חדשות, עדכונים והודעות פרסומיות מפספורטניוז.