כאוס בלונדון: תקלה במחשבי בריטיש-איירווייס ושריפה המעכבת רכבות לגטוויק

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin
91 טיסות בוטלו, נוסעים היו תקועים במטוסים במשך שעות עקב תקלות חמורות בפעילות המחשוב של החברה. בריטיש אירווייס נאלצה לבצע הליכי צ'ק-אין באופן ידני

שני אירועים שהתרחשו בשעות הבוקר היום (7.8.19) גרמו לכאוס בשלושה מנמלי התעופה של לונדון. תקלה לא שגרתית של מחשבי חברת התעופה בריטיש-איירווייס ושריפה ליד מסילת הרכבת המקשרת את לונדון עם שדה התעופה גטוויק מנעו מאלפי נוסעים מלהגיע לטיסותיהם.

העיכובים בשל תקלות במחשבי חברת בריטיש-איירווייס פגעו בהליכי הצ'ק-אין האלקטרוניים ונוסעים החמיצו את טיסותיהם משדות התעופה היתרו, גיטוויק ולונדון-סיטי. במקביל היו  91 טיסות שבוטלו בעוד אחרות אחרו את מועד המראתן.

בהודעה שפורסמה מטעם חברת התעופה נמסר כי אין מדובר ב"תקלה עולמית" וכי השפעתה מוגבלת לאזור לונדון. החברה הציעה למזמיני הטיסות לטווח קצר להזמין טיסות חלופיות. בנוסף, הפעילה החברה את מערכות הצ'ק-אין הידני עד שטכנאי המחשבים יתגברו על התקלה. דיווחים ברשתות החברתיות הראו תמונות של תורים ושל הודעות שגואות באפליקציה של בריטיש-אירווייס.

קו הרכבת המוליך מתחנת הרכבת ויקטוריה במרכז לונדון לשדה התעופה גייטוויק – Southern and Gatwick Expres  – משמש כאמצעי תחבורה משמעותי לטסים משדה התעופה השני בחשיבותו בבירה הלונדונית. בשעות השיא בבוקרו של יום פרצה שריפה לא הרחק מצומת הרכבות בקלפהאם, השריפה מנעה את הפעלתו הסדירה של הקו. בחלוף זמן מה הצליחו כוחות הכיבוי להשתלט על האש והרכבות שבו לפעול. עם זאת מטעם בריטיש-רייל נמסר כי צפויים שינויים בלוחות הזמנים במהלך היום.

 

שיתוף ב email
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב linkedin

השאירו תגובה לפוסט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות מידע אשר מפר את תנאי השימוש לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.

רוצים לדעת כל מה שחם בתיירות ותעופה?

הצטרפו לניוזלטר ותקבלו את החדשות והעדכונים של עולם התיירות והתעופה לתיבת המייל

התיירות חוזרת!

הרשמו למבזקי פספורטניוז וקבלו את העדכונים והחדשות הכי חמות של עולם התיירות והתעופה בארץ ובעולם.